Series

Англія у серіалах

Чи любите ви Англію так само сильно, як її люблю я? Якщо ваша відповідь ствердна, то хутчіш читайте далі, якщо ж ваша відповідь негативна, то читайте ще хутчіш і закохуйтесь по самі вуха.

Сьогодні ми поговоримо про серіали, які наближають нас до англійської повсякденності. Культура, звичаї, пейзажі – у нас є можливість познайомитися з Англією ще до того, як наш літак приземлиться на туманному острові.

Перший у нашому списку серіал «Корона» – це історія Великобританії за часів правління й нині діючої королеви Єлизавети ІІ. Крім політичних перипетій, ми бачимо життя Букінгемського палацу зсередини – сімейні стосунки королівської родини. До речі, до перегляду серіалу, я нічого не знала про чоловіка королеви і чомусь у мене навіть не з’являлося питання, чи він взагалі існує. Цікавим є факт королівської освіти. Виявляється, королева не вивчала хімію, геометрію і біологію, як ми всі, а лише науки, потрібні їй для правління державою. Наприклад, конституцію, історію, правову системи Великобританії тощо. Тож, дивіться серіал і дізнавайтесь більше про найвідомішу монархію світу.

Друге місце у нашому списку посідає «Абатство Даунтон», в якому яскраво змальовано Англію початку ХХ століття, а саме  Першу світову війну, катастрофу Титаніка, появу електрики, телефонів і перших автомобілів. А разом із тим, жіночу емансипацію і класову нерівність. Усі ці події відображаються і впливають на аристократичну родину Кроулі, яке живе в абатстві Даунтон. Саме таку назву носить родинний маєток. Серіал не про столичну, але не менш привабливу провінційну Англію.

На третьому місці опиняється серіал «Чужоземка» – про протистояння Англії й Шотландії у ХVIII столітті, а точніше про англійську медсестру з ХХ століття, яка магічним чином потрапляє на два віки назад. Серіал за своєю характеристикою драматичний, фантастичний і трохи історичний. Саме завдяки останній рисі нам випадає нагода дізнатися про якобітів і шотландську кланову систему. А також послухати гельську мову і гру на волинці, ну, і звичайно, вдосталь надивитися на відважних горців у славнозвісних кільтах.

Вивчив і забув – це не про англійську

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *