Joy 2483926 1920

Кілька способів зробити літо незабутнім

Літо набирає обертів, а ви досі не знаєте, як краще відпочити? Головне – пам’ятайте: банальний відпочинок на морі, дачі чи в горах не для вас! Спробуйте щось цікаве та нове, а потім обов’язково діліться з нами неймовірними враженнями!

Мовна школа або мовний camp

Тільки не лякайтесь і не думайте, що літні мовні школи – це дуже дороге задоволення. Звичайно ж, бувають дорогі мовні школи, а бувають і не дуже. Наприклад, ми з подружкою були в літньому campi, який тривав два тижні на узбережжі Азовського моря і платили лише за проживання. Там я познайомилася й подружилася з хлопцем, до якого через 2 місяці їду на весілля. Так що мовні літні школи – це не лише вивчення мови, а й друзі на все життя. Пропозиції можна шукати на офіційних сайтах посольств країн, мову яких ви хочете вивчати. На сайті unistudy.org.ua або моніторити вузькоспрямовані групи у FB.

Workcamp

Це теж табір, але тут годують і надають дах над головою безкоштовно. Дорогу туди й назад доведеться оплатити самостійно. Вдень усі члени camp спільноти працюють, а ввечері ви спілкуєтеся. До таких таборів найчастіше з’їжджаються люди з цілого світу.  Особливо, якщо цей табір десь у Европі, але в Україні такий вид активного відпочинку теж набирає обертів. А над чим же всі працюють цілий день? –  слушно спитаєте ви. Найчастіше, це реставрація історичних памяток або якась екологічна акція. Відправленням на закордонні workcamps займається львівська громадська організація Спілка Форум.

Подорож

А можна поїхати в іншу країну, жити у місцевих вдома безкоштовно, вивчати нову мову і допомагати господарю. Пропозицій мільйон, терміни й локація залежать лише від вас і господаря. А може ви б хотіли запросити когось до себе? Не зволікайте, розміщуйте заявку і покажіть іноземцю рідну країну з найкращого боку.

Молодіжні обміни, короткотермінове волонтерство

Усе що вам необхідно, це CV і мотиваційний лист, а також жага до пригод і нових вражень. Безліч цікавих проектів можна знайти в FB групах: Alternative-V, NGO GO On, NGO Stella, NGO Unit.

Йога-табір

Вітати сонце в Карпатах чи на узбережжі Чорного моря – вирішувати лише вам. Як і з кожною опцією, є більш, а є менш бюджетні варіанти.

Відпочивайте, бо ви цього варті! А в коментарях обов’язково напишіть, яка з опцій виявилася для вас новою або найбільш привабливою 🙂

Варна: 10 причин відвідати морську столицю Болгарії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *