Klo╠В Pelgag 4

Klô Pelgag: еклектика, яка просуває поп-музику

12 липня перший приз музичного фестивалю SOCAN виграла одна з пісень із другого альбому франкомовної канадської співачки і композитора Klô Pelgag під назвою L’Ètoile thoracique. Альбом з’явився ще торік, однак він і надалі цікавить музичне суспільство закордоном. А от в нас про нього майже не знають.

Під псевдонімом Klô Pelgag приховується тендітна канадка Хлоя Пеллетьє-Ганьон (Chloé Pelletier-Gagnon), яка просто-напросто взяла по три літери з двох частин прізвища для свого сценічного імені. Імовірно, артистка просто вирішила спростити життя своїм прихильникам.

Якщо від початку її діяльності і до виходу першого альбому включно, критики швидше зараховували її до розряду singer-songwriter (сам пишу, сам граю, сам співаю, зазвичай під гітару), то після виходу другого альбому такі настрої змінились. Зараз Klô набагато виразніше виявила риси свого стилю, а саме – еклектичний альтернативний поп.

Дебютний альбом Harry Styles

Здавалось би, сам вираз «поп-музика» вже так довго несе негативний смисл, що варто було б змінити ситуацію. І над цим працюють уже кілька довгих років чимало виконавців. Серед них тепер і Klô.

Її музика звучить так само еклектично, як і виглядає її ім’я (хтось може сприйняти його навіть як в’єтнамське). Вона уміло поєднує речі, які зазвичай стоять порізно: поп, джаз, легкий рок, оркестрові замальовки, французький шансон, елементи фольку, а також дивні мотиви, чуючи котрі одразу згадується цирк. Кліпи – так само. Наприклад Les ferrofluides-fleurs, котрий нагадує навіть експериментальний театр.

Так, це еклектика, але вона абсолютно не відштовхує слухача, а притягує його, затягує у вир стилів і власних фантазій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *