Ulana Suprun

Манту, протяги та кава. Що далі?

Володарка Міністерства охорони здоров’я, Матір лікарів, Королева пацієнтів та руйнівниця міфів Уляна Супрун уже кілька місяців тримає в напрузі українське суспільство.

Не встигли ми оговтатися від тієї звістки, що манту, виявляється, мочити можна, а протяги не такі вже й страшні, як пані Уляна знову і знову розкриває нам очі на правду.

Ми вже знаємо, що сидіти на холодному можна, а витрачати ліки на перекис водню не варто. Тепер дійшла черга до кави. Посилаючись на Європейське відомство з безпеки харчових продуктів, усім поціновувачам кави Уляна Супрун радить не вживати більше 400 мг кофеїну на день та прислухатися до свого організму. Кожна людина має власну чутливість до кофеїну. Однак не варто забувати про «підступність» популярного напою трудоголіків: що більше ми призвичаюємось до кави, то швидше кава перестає «діяти». А значить, відчуття втоми та сонливість швидко повернуться.

Окрім того, на сторінці міністра можна знайти багато інших корисних матеріалів. Наприклад, як перевірити, чи не підробні ліки або як правильно мити руки.

Ще недавно міністром соцмережі Facebook вважали Арсена Авакова. Здавалося, більше постів, ніж головний поліціянт країни, годі й написати. Та, схоже, пані Уляна упевнено посуває колегу.

Звичайно, на тлі бурхливих суперечок з приводу медреформи, руйнування медичних міфів неабияк покращує рейтинг чиновниці. Користувачі соцмереж дякують Супрун за правду, а ще більше за те, що доступно пояснює складні речі.

Та знаходяться й ті, хто не уникає можливості пожартувати.

    

«Котики», долучайтеся до благодійності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *