Trailer 14429

Нуарний трилер з Марго Роббі «Термінал»

Створити цікавий непересічний фільм за допомогою кількох акторів в обмежених декораціях – справжній режисерський виклик. Вон Стайн взявся за такий виклик, але, на жаль, не впорався.

Сюжет фільму «Термінал» вловити непросто. Він одночасно оповідає історії двох найманих вбивць, смертельно хворого вчителя, офіціантки та прибиральника, долі яких перетнулися на майже безлюдній станції під наглядом невідомого зловісного лялькаря. Кадри хаотично перестрибують від однієї сюжетної лінії до іншої, пропонуючи глядачу гадати, як це все між собою пов’язано аж до кінцевого плот-твісту.

На роль головної героїні режисер обрав ефектну австралійську білявку Марго Роббі (Харлі Квінн «Загін самогубців», Тоня Хардінг «Я, Тоня», Дженй Портер «Легенда про Тарзана»), якій чудово вдаються ролі психо- та соціопатів. Офіціантка Енні вдало поповнила список таких ролей. Тож не дивно, що західні критики, попри несхвальні відгуки про картину загалом, відмічають гру Марго Роббі та візуальний стиль фільму.

«Сітка» Кім Кі Дука: дві Кореї & одна людина

Що ж до власне візуального стилю, то левова частка його теж тримається на акторці: одяг, перуки та макіяж запам’ятовуються яскравіше ніж решта персонажів – одне червоне пальто з постеру фільму відіграє не меншу роль, ніж другорядні персонажі. Решта візуалу – приглушене світло, всюдисущі неонові вивіски та старі мерехтливі монітори, з яких за дійством спостерігає той самий геніальний злочинець-лялькар створюють атмосферу такого дешевого нео-нуару.

Гра Марго Роббі затьмарює решту персонажів, перетворюючи їх на декорації до її особистого «фільму одного актора». Навіть відомому британському коміку Саймону Пеггу («Зомбі на ім’я Шон», трилогія «Зоряний шлях») не вдається засяяти яскравіше, ніж австралійська зірка. У «Терміналі» в нього незвичне амплуа: актор грає помираючого від раку вчителя, якого Енні вмовляє покінчити з життям. Драматичну роль Саймон Пегг зіграв вдало, та не надто блискуче, щоб чимось запам’ятатися.

Іншого відомого актора Майка Маєрса (легендарний Остін Паверс з однойменних фільмів та голос не менш відомого Шрека) взагалі не впізнати: чи то з гримом перестарались, чи просто комік сильно постарів.

Ще з піар-кампанії фільму було очевидно, що головний акцент належить Марго Роббі, тож і основними його глядачами будуть запеклі фанати акторки. Якщо ви не готові півтори години нудьгувати в очікування несподіваного фіналу, задовольняючись лише візуальними знахідками режисера, можна сміливо проходити повз «Термінал».

Феномен сучасного українського кінематографу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *