Shcho De Koli

«Що? Де? Коли?» у Миколаєві

Спортивна версія гри «Що? Де? Коли?» з’явилася у 1989 році після установчого конгресу Міжнародної асоціації клубів «ЩДК» у Маріуполі.  На сьогодні в Україні активно діє Ліга Українських Клубів. Це неприбуткова громадська організація, що об’єднує учасників руху інтелектуальних ігор.

За ініціативи Ліги 21-22 квітня відбувся фестиваль «Миколаївська весна – 2018». У змаганнях зі спортивної версії гри «Що? Де? Коли?» (2 етап Чемпіонату України)  взяли участь команди вищої та першої ліги.

А це 36 команд з усіх куточків України: Одеси, Донецька, Києва, Дніпра, Харкова та інших міст. Упродовж двох днів команди відповіли на 90 запитань. Для обговорення кожного учасники мали 60 секунд. Під час гри деякі команди використовували свої талісмани. Адже на кого ще можна покластися у складній ситуації, окрім власного розуму та талісману команди.

Павло Шеремета: «Одними молитвами і працею лідерів Україну підняти не можна»

У результаті гри володарем Кубка і носієм звання Чемпіона України вищої ліги стала команда «Kéisécker» (Київ).

Віце-чемпіоном, а також срібним призером фестивалю «Миколаївська весна – 2018» стали «Примати» (Дніпро).

Бронзовий призер – команда «Номер 6» (Донецьк).

Боротьба у першій лізі була не менш напруженою. Ніхто не хотів поступатися суперникам. Команди навіть використовували гучні викрикування, аби залякати своїх суперників.

Бронзовим призером Першої ліги стала команда «Питейные жилеты» (Одеса).

Звання віце-чемпіона України завоювала команда «От Винта – Братья по Фазе» (Харків).

А чемпіоном першої ліги стала команда «Сливки – Форс-мажор» (Харків).

14 друзів хунти: у Миколаєві презентували книги видавництва «ДІПА»