Seven Pounds Min

«Сім життів» – одна єдина помилка

Вони незнайомі. У них різні долі, але одна таємниця.

Саме такий девіз у драми виробництва кінокомпанії Columbia Pictures «Сім життів» (режисер – Габріело Маччіно), що вийшла на екрани у грудні 2008 року  (оригінал “Seven Pounds”). Фільм загадковий, таємничий, із неймовірно глибокою історію та героями і, звісно, з магічним значенням цифри сім. У головних ролях Розаріо Доусон, Вуді Харрельсон та добревідомий Вілл Сміт.

Із самого початку і майже до кінця фільму сюжет тримається на інтризі. Такий собі Тім Томас телефонує в 911 і повідомляє про власне самогубство. Питання в тому, чому молодий, успішний інженер, що мав кохану дівчину, улюблену роботу та життя, сповнене достатку та задоволень пішов на такий радикальний учинок? Відповідь стане зрозумілою тільки ближче до кінця. А поки Тім згадує моменти свого безхмарного життя, а також про момент краху.«Сім днів Бог створював світ і за сім секунд я зруйнував свій», – говорить головний персонаж.

Тепер він покидає прекрасний дім на березі моря і вирушає у звичайний мотель. Шукає гідних людей, які потребують допомоги, але ніколи її не проситимуть. Пошуки полегшує використання посвідчення рідного брата, працівника податкової інспекції. До Емілі, що потребує пересадки серця, у нього особливе ставлення, їхня спорідненість душ згодом переростає у світле почуття. Головний герой щиро намагається допомогти цим людям, навіть шляхом самопожертвування. Як згодом стане відомо, жертовність Тіма дуже велика. Це викликає неабияку повагу глядачів до героя. Вражає і неперевершена гра Сміта. Цією драмою він доводить, що є талановитим драматичним актором, який завжди може перевтілюватися і змінювати амплуа.

Драма повчальна, душевна, зачіпає за живе, та закарбовується в пам’яті, навіть змінює свідомість та вливає на світогляд. Звичайно, наврядчи обійдеться без сліз та емоцій. Зворушливість також відіграє значну роль. Тому за останніми осінніми вечорами  можна переглянути щось серйозне, трохи трагічне, але варте уваги. Думаю, настав час розв’язати клубок інтриг та вчинків Тіма Томаса.

«Диявол носить «Прада» – фільм не про моду, а про життя

Цей пост не має жодного коментаря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *