President

Винник і Бобул. Ви за кого?

Доки соціологи переймаються, за кого ж проголосують українці на наступних президентських виборах, а Вакарчук та Зеленський ще вирішують, чи йти у президенти, усе нові  і нові кандидати заявляють про свої політичні амбіції. Схоже, ця посада приваблює багатьох відомих українців.

Нещодавно кумир жінок Олег Винник зізнався журналісту каналу NewsOne, що пішов би у президенти, якби був мільярдером.

«Якби я був мільярдером, і я би знав, що мій бюджет більший за нашу країну, я би пішов у президенти і зробив би її щасливою. Це, чесно кажучи, від усього серця. Я навіть колись так про це задумався: як це круто – мати величезні кошти та вкласти їх у розвиток своєї країни», – зазначив співак.

Якщо політичні амбіції Олега Винника обмежуються відсутністю кількох мільярдів, то його колега Народний артист України Іво Бобул має набагато серйозніші наміри балотуватися на пост президента України уже наступного року. Про це він сказав в авторській програмі Олесі Бацман на телеканалі «112 Україна».

«Звичайно, звичайно. Збираюся. Зараз збираю фінанси, першою чергою. А, ну народ підтримає, я це сто відсотків знаю. Навіть не сумніваюся у цьому», – зізнався співак.

Хто входитиме до команди та на чому базуватиметься програма співак не уточнив, однак агітувати почав уже під час програми:

«Любі співвітчизники, я наважився на цей крок, тому що бачу, що країна, у якій ми живемо, трохи йде не туди, куди потрібно. Ми валимося у якусь безодню, треба зупинитися. Для того, щоб зупинитися, треба мати команду. Команда у мене практично готова, програма готова. Тільки-но розпочнуться вибори, коли можна буде вийти і проанонсувати політичну платформу, ми все це зробимо».

Цікаво, хто ще з популярних виконавців захоче проміняти сцену і своїх фанів на крісло президента. Чи, все ж таки, подібні заяви – ще один шанс нагадати публіці про себе?

Манту, протяги та кава. Що далі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *