Dzherelo

Звідки ми? Куди прямуємо? Ти певен, що готовий почути відповідь?

 

На перший погляд ці фундаментальні запитання здаються риторичними, але відповіді на них знайшов пророк ХХІ століття, математичний геній, мільярдер, футурист і … переконаний атеїст Едмонд Кірш, який є героєм найновішого роману Дена Брауна “Джерело”.

Детективи Брауна вже здаються неможливими без професора Роберта Ленґдона – відомого знавця символів і поціновувача мистецтва минулої доби. Цього разу без нього також не обійшлось. Заручившись підтримкою майбутньої іспанської королеви, чарівної директорки музею сучасного мистецтва у Більбао, він шукає те, що вже винайшов Едмонд Кірш, але так і не зміг повідомити людству. Навіть якщо Ленґдон не сповна поділяє атеїстичні погляди свого учня-генія, його переповнює відчуття обов’язку розгадати його відкриття і поширити таємницю людського походження в маси.

Інтелектуальний винахід Едмонда розкривається у презентації, яка зберігається в його телефоні, захищеному паролем із 47 знаків. Інформація з презентації стає суттєвою загрозою для всіх світових релігій. Вона може поставити під сумнів їхні базові постулати. Це і стає причиною неабиякого занепокоєння представників трьох найвпливовіших релігій, які поки єдині у цілому світі бачили Що там. Ясна річ, вони ладні піти на все, аби світ не побачив презентацію відомого футоролога.

Вир подій однієї ночі на понад 500 сторінках. Насичений яскравими образами, мистецькими деталями і містичними таємницями роман “Джерело” точно не залишить байдужими поціновувачів модерну в архітектурі та футуризму в усьому. Більше того, події розгортаються в Іспанії, а тому насолоджуватись сторінками буде ще приємніше, враховуючи багату культурну спадщину країни.

Тож, звідки ми і куди прямуємо?

«Егоїстичний ген»: віруючим краще проходити повз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *