En

Вивчив і забув – це не про англійську

Чи ще залишилися на планеті Земля ті, хто хоча б раз не запитав себе: «Ну, коли я вже вивчу англійську мову?».

Мусимо одразу вас попередити, вивчити будь-яку мову остаточно неможливо, але можна досягти певного рівня. Найважливіше – почніть отримувати задоволення від процесу, а наші маленькі підказки нехай стануть вам у нагоді.

Ми вже з’ясували, як важливо слухати англійську мову і які перевірені джерела для цього використовувати. Також ми говорили про те, що важливо читати англійською, але на початку варто обирати  адаптовані до певного рівня володіння мови книжки. Для цього слід знати саме ваш рівень володіння мовою. Якщо ви оберете занадто легку книжку, то вам може швидко набриднути, якщо ж навпаки – занадто складну, то є небезпека загубитися в хащах нових слів і складних граматичних конструкцій.

Тож, спочатку дізнайтеся свій рівень (наприклад, тут), а потім обирайте відповідну книжку. Незнайомі слова можна виписувати в додаток Quizlet або Memrise. Вони обидва ідеально підходять для того, щоб створювати власні словники і запам’ятовувати нові слова кожної вільної хвилини.

Якщо ви вже декілька разів починали вивченні англійської, то напевно знаєте основні граматичні явища, щоб тримати себе в тонусі, раджу додатки Grammarise Basic та Practice English Grammar. Повторюючи вже відомий матеріал, ви закріпите його і почнете впевненіше використовувати в мові.

Популярна омана: дорослі й іноземні мови

Додаток Johnny Grammar’s від British Council допоможе регулярно і, головне, безкоштовно тренувати граматику, вивчати нові слова і тренувати правопис слів, які постійно викликають сумніви.

А от у всім відомому Lingualeo крім стандартних функцій (граматика, нові слова), у вас буде можливість читати англійську літературу, слухати TedTalks, а незнайомі слова відразу ж перекладати й додавати до списку «на вивчення».

Якщо ви обожнюєте музику, а англійську починали вивчати на піснях улюблених виконавців, то сайт lyricstraining.com ваш вірний друг і союзник у вивченні англійської мови. Тільки за співами не забувайте виписувати нові слова, шукати їх переклад і приклади вживання.

Наостанок, скажу, що англійська мова, яку Ви вивчаєте, – Ваша. Привласніть її. Дозвольте їй бути неідеальною і говоріть без упину, насолоджуючись процесом, смакуючи кожним словом і кожною конструкцією.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *