Kradi-yak-mitec

Кради як митець, або Остін Клеон і його фішки

Ця книга розповість тобі, як побудувати креативне життя в цифрову епоху. Вона допоможе в реалізації творчого потенціалу і надихне на звершення.

Остін Клеон по-філософські спростив складні речі, підготувавши для свого читача на тарілочці найцікавіші істини.

Весела і креативна книга, яку можна прочитати максимум за годину. У ній зібрано 10 порад, які стануть у нагоді як людям творчих професій, так і всім, хто тільки мріє долучитися до митців.

Коли вам сумно і нічого не хочеться робити, візьміть до рук це видання і поганого настрою як не було.

Взагалі ідея того, що ми не вигадуємо нічого нового, а наші ідеї складаються із того, що ми десь бачили і чули, досить логічна. Важливо не бути копією, а для цього треба красти одразу у багатьох, доповнюючи це своїми ідеями. Ось і перша порада вже розкрита ;-).

На перший погляд оформлення книги може видатися дещо дитячим і несерйозним, але водночас воно досить неординарне і креативне. Книга сама по собі мистецтво! Адже її наповнення надихає на творчість.

По суті, це готовий список порад для занурення у творчість. І зважаючи на те, що її можна прочитати за годину-півтори, вертатися до корисних порад можна і треба час від часу. Книга насичена цитатами. Гарно оформлені, вони немов ще раз нагадують нам про важливі речі, до яких варто прислухатись.

Крадіжка будь-чого, у трактуванні Остіна Клеона, у вас і не вдасться, тому що людська натура є такою, яку треба постійно підштовхувати на нові звершення. Це і намагається зробити автор: звільнити від упереджень і стереотипів творчих особистостей.  Пошуки оригінальності можуть звести з розуму. Автор показує нам, як його врятувати.

Простий принцип, який існує декілька тисяч років, і не важливо помічаєте ви його чи ні. Він навколо нас. Подивіться на кінематограф та літературу, придивіться ближче, і ви помітите: всі історії схожі, і всі історії по-своєму різні.

ТОП 5  уроків від Остіна Клеона

#1 Відійди від екрану

Ми не знаємо, звідки беруться наші ідеї. Зрозуміло тільки ТЕ, що не з ноутбука.

У наш час це найважливіша порада. Треба залишити комп’ютер і створити щось своїми руками, творити.

#2 Практичний підхід сприяє відтягуванню

Це завжди корисно: СКОНЦЕНТРУВАТИСЯ на одному проекті і зосереджено над ним працювати, але коли думки про нього починають зводити вас із розуму або завели у глухий кут, на допомогу можуть прийти «додаткові» проекти. Чи хіба хтось казав, що одночасно можна працювати тільки над чимось одним?

#3 Заводь друзів, ігноруй ворогів

Важливо мати підтримку, особливо в час, коли є тільки один вихід – здатися. Шукайте друзів, йдіть своїм шляхом разом.

#4 Схвалення – це тимчасові інвестиції

Джим Керрі: «Необхідність отримання схвалення робить вас невидимим у цьому світі».

#5 Подбай про себе

Бережіть себе. Відсипайтесь. Правильно харчуйтесь. Займайтесь спортом. Любіть себе так, як ви любите мистецтво.

А зараз прочитайте цю книгу знову. Або зробіть бутерброд. Або йдіть на прогулянку. Або намалюйте картину. Або допишіть статтю. Чи книгу. Не знаю. Живіть.

За філіжанкою львівської кави про любов

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *