Bugatti La Voiture Noire (2)

Найдорожча машина у світі

Якби у вас запитали, яка найдорожча машина світу, ви б що відповіли? Lamborghini чи Ferrari? А може Tesla? Насправді ж, найдорожчою автівкою є гіперкар Bugatti La Voiture Noire.

Це авто презентували в Женеві навесні цього року. Ще й за гарної нагоди: до 110-річчя бренду. Його оцінили в 18,9 млн доларів.

 

Завдяки кузову з карбону, виготовленому вручну, La Voiture Noire залишається в тренді останніх моделей Bugatti, на кшталт Divo, проте виводить ексклюзивність на абсолютно новий рівень.

Читайте також: Найпопулярніший автомобіль в Україні

У нього той же 8-літровий квад-турбо W16 потужністю 1 500 коней і 1 600 Нм крутного моменту, як і у Chiron, Chiron Sport і Divo. Також найдорожча машина має свій унікальний дизайн, що нагадує авто Type 57 SC Atlantic Жана Бугатті, але у футуристичному дизайні.

Машина має 6 вихлопних труб, стільки не має жодне авто світу, та суцільну світлодіодну полосу стоп-сигналу. Завдяки ній авто здається ширшим, ніж воно є насправді, та суворішим.

Подковообразна решітка радіатора ще більше видається вперед, ніж будь-коли, а світлодіодні передні фари розташовані поверх колісних арок. Це робить вигляд авто хижим та змушує трохи його боятися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *