Життя в стилі ЕСО

Життя у стилі еко: українські блогери

Часто можна почути, що Земля перейшла точку неповернення, сміття загрожує життю морських жителів, а мікропластик життю усього живого на панеті. Усе це змушує людей жити за новими правилами: правилами екосвідомості. У світі набирає популярність екологічний рух за розумне споживання і роздільний збір сміття.

Звідки можна дізнатися про те, як це робити в українских реаліях на прикладах справжніх людей? Слухайте у нашому подкасті про українських блогерів, що змінили своє життя на екосвідоме та поширюють такий стиль життя на своїх сторінках.

Лера Кіт

Лера Кіт

Лера займається проблемою відходів у Львові разом з організацією «Zero Waste Lviv». Блогерка розповідає про екологічний стиль життя та впроваджені екопринципи у своїй родині. Разом зі своїм чоловіком жінка сворила проект «NABAZARI», де можна придбати їжу локальних виробників, крафтовиків та фермерів.

Маріанна Бойко

Маріанна Бойко

Тренерка з екологічного стилю життя Маріанна Бойко вчить економити і разом з тим піклуватися про навколишнє середовище. Жінка заснувала екопроєкт «104 дні без поліетилену», до якого входить і однойменна книжка. Це своєрідний виклик для кожного, що за словами авторки змінить життя на «до» та «після». Там Маріанна розповідає про власний досвід боротьби з пластиком у побуті: від пакетів до предметів особистої гігієни та косметики.

Читайте також: Як світ бореться зі сміттям

Анна Скибан

Анна Скибан

Також на своїй сторінці Інстаграм дає поради для еко-свідомості екоблогерка Анна Скибан. Це поради, як використовувати менше пластику у повсякденному житті, побуті, відео-інструкції з супермаркетів і розповіді про власний досвід переходу на екожиття.

Оля Матюшенко

Оля Матюшенко

Оля Матюшенко – еко-тренерка, що розповідає на своїй сторінці про правила сортування відходів, де можна придбати еко-товари, розповідає як позбутися пластику в повсякденному житті. Блогерка також створила корисну постійну рубрику «прийму-віддам», де люди можуть обмінятися речами або віддати непотрібні.

Анна Гришко

Анна Гришко

Блогерка Анна Гришко розповідає у своєму блозі про українські реалії з сортування та переробки відходів. На власному досвіді показує підписникам як саме відбувається сортування у відповідних пунктах.

Українські блогери доводять, усе реально, з великими труднощами через неповну адаптовність України, але майбутнє планети у наших руках.

Цей пост має 3 коментарів
  1. Доброго дня! Передивилася вашу публікацію про еко блогерів України… маю питання: в якій публікації Анни Гришко йдеться про сортування. Я в її профілі і в контенті не помітила постів на еко тему. І якщо вона виставляє фото з одноразовими горнятко і поліетиленовим пакетом мені важко її назвати еко блогеркою…

  2. Доброго дня!
    Скажіть будь- ласка в яких публікаціях Анна Гришко розповідає про сортування і власний досвід. Особисто я нажаль такої інфи не знайшла…

    1. Доброго дня!
      На сторінці у Анни є збережені історії “ECOLIFE”. Там вона розповідає про багаторазові торбинки, досвід сортування, показує де і як сама здає сміття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *