Energiya

E – eнергія

Найціннішими з ресурсів є час та енергія. Життя у нас одне, і воно надзвичайно швидкоплинне. Кожен рік, кожен день, кожна година коштують дуже дорого. Для того аби максимально ефективно прожити своє крихітне життя, потрібно вміти жити. Тобто знати своє призначення і мати на це енергію, другий за цінністю ресурс.  На жаль, енергію ми іноді витрачаємо на дурниці.

Тому я розрізняю людей, які мають багато енергії, і людей, які мають багато дурощів.

Д – довіра

Люди, які щось створюють, розробляють, удосконалюють, мають енергію. А люди, які з’ясовують із близькими відносини, замість читання і розвитку, зависають у танчиках, сповнені дурощами.

Різниця між Дурощами і Енергією приблизно така ж, як між алмазом і діамантом, між нафтою і бензином. Алмаз дівчині не подаруєш, нафтою автомобіль не заправити.

Наші поради:

  • у вас не так багато років, як вам здається, і ваші дурощі без відповідної обробки зовсім не є енергією. Не втрачайте своє життя!
  • для того, щоб конвертувати дурощі в енергію, потрібно її обробити. Обробляються дурощі в голові за допомогою усвідомленості, знань і роботи.
  • чим цінніший ресурс, тим безглуздіше ми його використовуємо. Просто подумайте над цим.
  • аби не загубитися у лабіринтах всесвітньої мережі, витрачаючи на неї свою енергію, виділяйте певний час на спілкування з друзями та родичами. Без гаджетів.
  • непосидючисть, енергійністі та невтомність дітей – ось той критерій, за яким варто стежити, аби бути у гармонії із власною енергійною особистістю.

Г – гармонія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *