Game Of Thrones

“Гра престолів” близько. HBO опублікував трейлер фінального сезону

Канал HBO опублікував перший трейлер фінального сезону популярного американського серіалу в жанрі фентезі “Гра престолів”, який вийде на екрани 14 квітня 2019 року.

Трейлер показує, як герої готуються до зустрічі з Королем Ночі та його армією мертвих. Із численних інтерв’ю акторів та шоуранерів відомо, що ця зустріч стане однією з найзапекліших баталій в історії кінематографу.

Відео розпочинається зі спогадів Арії Старк, що тримає обсидіановий клинок у руці й таким чином демонструє свою готовність до війни. У Вічнозим прибувають Дейєнеріс зі своїм військом і драконами та Джон Сноу. Із кадрів у крипті Вічнозиму бачимо, що Джон нарешті дізнається про своє походження. При цьому, Дейєнеріс, яка донедавна вважала себе законною спадкоємицею залізного престолу, очевидно підтримує Джона.

Королева Вестеросу Серсі Ланістер постає перед глядачами спочатку досить упевненою. Ще з останніх серій сьомого сезону відомо, що вона не має намірів брати участі у війні з армією мертвих та збирається очікувати, доки її вороги повбивають один одного. Але потім бачимо Серсі у тронному залі із заплаканими очима. Натомість її брат Джеймі обіцяє виконати свою клятву та до останнього битися за живих. Завершується трейлер вогнем, який дракон Дейєнеріс випускає зі своєї пащі та першими кроками мертвих у напрямку Вічнозиму.

Зазначимо, що фани “Гри престолів” очікували на це відео ще з того часу, як HBO оголосив про дату виходу восьмого сезону. Дехто з прихильників серіалу навіть побоювався, що канал цього разу взагалі не покаже трейлер, обмежившись кількома фото зі знімального майданчика.

Джорджу Мартіну стукнуло 70!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *