George Martin

Джорджу Мартіну стукнуло 70!

Автору всесвітньо популярного циклу книг у жанрі фентезі «Пісня льоду й полум’я» Джорджу Мартіну виповнилося 70 років. Письменник народився 20 вересня 1948 року в невеличкому містечку Байонн (штат Нью-Джерсі).

Джордж Мартін є автором кількох збірок оповідань, повістей та романів. Однак справжнього визнання фантасту принесла його фентезі-епопея «Пісня льоду й полум’я» (A Song of Ice and Fire), яку Мартін розпочав 1996 року романом «Гра престолів» (A Game of Thrones). Наразі цикл складається з п’яти опублікованих томів і двох запланованих. До «Пісні льоду й полум’я» також входять три повісті-приквели та серія повістей, що містять додаткові сцени до основних творів. Також автор запланував ще кілька творів.

Джорджа Мартіна називають «американським Толкіном». Фантаст і сам не раз наголошував, що творчість англійського письменника неабияк вплинула на нього.

У 2011 році відбулася прем’єра серіалу, знятого за мотивами романів Мартіна. Усього вийшло 7 сезонів, і фанати саги з нетерпінням чекають на новий, восьмий та останній, сезон.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *