Malenka Kniga Hyuge

Книга щастя або Що таке хюґе?

Не знаєте, чим зайняти себе у дощовий осінній вечір? Тоді рекомендуємо взяти цікаву книгу, загорнутися в ковдру і насолоджуватися затишком. Книга Міка Вікінга “Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи” – те, що потрібно саме тобі. Мік – засновник і керівник Дослідного інституту щастя в Копенгагені. Цікаво, чи не так? У своїй книзі він розповідає про секрети щастя данців і те, що робить їх найщасливішою нацією у світі. Але не поспішайте! Вам не обовʼязково переїжджати у Данію чи тісно спілкуватися з жителями цієї країни, аби стати щасливими. Головне, створити атмосферу хюґе навколо себе.

“Маленька книга хюґе” відкриває очі на зовсім-таки очевидні речі. Адже те, чому ми взагалі не приділяємо уваги у повсякденному житті, може виявитися найважливішим складником щастя. Після прочитання цієї книги ви неодмінно будете по-іншому дивитися на світ. Можливо, хтось переосмислить найважливіші цінності свого життя, а хтось змінить думку про правильність оточення. Кожен може зрозуміти книгу по-своєму. Все ж таки щастя у кожного з нас різне.

“Ліки від кохання”: в кабінеті у психолога

“Маленька книга хюґе” зігріває та дарує надію, навчає цінувати маленькі, на перший погляд незначні, миті. Вона допомагає зрозуміти, що життя – прекрасне. І ви починаєте оцінювати світ по-іншому. Адже холод не видається таким страшним, коли ти загорнутий у ковдру або сидиш біля теплого каміну, а краплі дощу складають чудні візерунки на склі.

Книга допомагає відволіктися від навколишніх проблем, незгод і занурює тебе в атмосферу затишку, спокою, тиші. Крім того, вона написана легкою мовою, містить багато красивих фотографій і цікавих графіків. Книга не тільки дарує приємні емоції, а й навчає — тут ви завжди знайдете захопливі факти, якими можна здивувати друзів.

Тому якщо ви прагнете віднайти секрет щастя у цю холодну пору, сміливо беріть в руки “Маленьку книгу хюґе. Як жити добре по-данськи” Міка Вікінга.

Олена Романюк

Кради як митець, або Остін Клеон і його фішки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *