Fest Mrii Robot

Миколаївський «FEST MRII»

«FEST MRII» став початком щорічного святкування Івана Купала у Миколаєві. У першу чергу, це – фестиваль українських традицій, цінностей та історії.

«Ясна поляна» приймала гостей різного віку під відкритим небом. Вдень дорослі та діти могли насолодитися смачною вуличною їжею;  майстер-класами з середньовічного фехтування, народної вишивки, танців, пісень; виставками українських дизайнерів і художників; фотосесіями на цікавих локаціях під музичний супровід миколаївських виконавців. Вночі на молодь чекали виступи відомих українських виконавців (СКАЙ, Mari Cheba, ISA) піротехнічне шоу та DJ-сет, що тривав до самого ранку. Усю ніч від Великої Коренихи до міста курсували маршрутні таксі.

 

Гостей фестивалю привітав мер Миколаєва Олександр Сенкевич. Він висловив величезну подяку організаторам та сподівання, що «FEST MRII» запам’ятається миколаївцям як початок нової чудової традиції.

Організували фестиваль Андрій Лохматов, Наталія Кулінцова та Алла Резніченко. За підтримки голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка. Непередбачуваною родзинкою вечора стала романтична пропозиція руки і серця між «Tcaryuk family» – ведучими фестивалю.

Відгуки про «FEST MRII» найрізноманітніші. Проте більшості містян сподобалось свято. А це – привід продовжувати нову традицію та удосконалюватися.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *