Den Mista Bardu

Миколаївські барди та поети привітали містян

Із самого ранку у день святкування 228 річниці заснування Миколаєва відбулися спортивні змагання, парад карапузів, кулінарний конкурс та багато інших заходів на різних локаціях. До свята долучились і сучасні барди та поети, які привітали миколаївців тематичними піснями та віршами про Миколаїв.

Міні-фестиваль відбувся у Каштановому сквері. Його організаторами виступили обласна філармонія та клуб бардівської пісні «Біла ворона», який 20 грудня святкує справжній ювілей – 30 років. Це доволі довгий термін, адже за цей час колектив пережив різні труднощі. Проте творчість є необхідною складовою у житті кожного з них, а це саме те, що об’єднує. Один із засновків клубу був Олександр Вербицький. Нині ним керують Наталя та В’ячеслав Григор’єви.

У свій репертуар барди часто включають пісні Володимира Висоцького, творчість якого є певним символом усієї їхньої діяльності. Цей фестиваль не став винятком.

Поети Миколаєва, у свою чергу, поділилися теплими спогадами та асоціаціями з містом. Послухати виступи бардів та поетів прийшли як молодь, так і люди поважного віку.

Вірші місцевих поетів скоро прикрашатимуть стіни Миколаєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *