незалежність

Не пропустіть! Фестиваль американського кіно “Незалежність” у Миколаєві

Агенція розвитку Миколаєва запрошує усіх мешканців міста на фестиваль американського кіно «Незалежність». Захід відбудеться з 11 по 16 квітня.

У програмі – шість потужних документальних стрічок із захопливими історіями про успіх, подолання себе, смерть та незвичні рішення. Покази відбудуться у Муніципальній виставковій залі (вул. Нікольська, 54).

Фільми транслюватимуть мовою оригіналу з українськими субтитрами. Вхід на усі покази – безкоштовний.

Програма фестивалю

11 квітня, 18:00

СВІТ ПІД ТВОЇМИ НОГАМИ
Режисер: Джеремі Воркмен (США, 2018, 96 хв)

Уже понад шість років 37-річний Метт Ґрін втілює незвичну місію – прогулюється кожною вулицею Нью-Йорку, а це шлях у 13 тисяч кілометрів. Аби втілити проект, Метт звільнився з роботи, відмовився від квартири і тепер живе приблизно на 15 доларів на день. Метт вивчає нескінченні цікавинки, які трапляються йому на очі – від національних пам’яток до непоказних каналізаційних отворів.
Це історія особистої місії однієї людини – шлях пізнання та людяності, що дозволяє побачити дива.

12 квітня, 18:00

НЕКРОЛОГИ
Режисер: Ванесса Ґулд (США, 2016, 93 хв)

У центрі стрічки – леґендарна команда авторів некрологів видання The New York Times. Це історія про тих, хто по гарячих слідах пише хроніку життя після смерті. За десять годин до того, як газети потрапляють до поштових скриньок та за десять хвилин до появи новини в інтернеті – автор некролога працює наввипередки з часом, щоб підбити підсумки довгого й унікального життя в тексті на 1000 слів або менше.
Фільм підіймає чи не найважливіші питання, які виникають у кожного з нас – про життя, про пам’ять і про невідворотний плин часу. Зрештою, що в нашому світі не помирає?

13 квітня, 17:00

СЛУЖИЛА, ЯК ДІВЧИНА
Режисер: Ліса Геслов (США, 2017, 90 хв)

У фільмі зібраний безпосередній погляд на кількох американок, які повернулися зі служби в Іраку та Афганістані до неприкрашених реалій. Даючи раду посттравматичному синдрому, відсутністю житла, розбитим родинам, тяжким хворобам, фізичним травмам та наслідкам сексуального насильства у війську, ці неймовірні жінки знаходять способи адаптуватися та побороти виснажливі випробування ставши учасницями конкурсу «Міс американська ветеранка». Фільм називають «захопливим, щирим та потужним» полотном, сплетеним з проникливих моментів, гостросоціальності та гумору.

14 квітня, 17:00

ТЕНДІТНІ ПЛЕЧІ, ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ БАРБІ
Режисер: Андреа Блауґрунд Невінс (США, 2018, 92 хв)

Барбі – найвідоміша лялька в історії, ікона моди і мішень для феміністок. У стрічці режисер показує найбільші зміни Барбі та досліджує понад 60 років жіночої історії крізь призму 30-сантиметрової пластикової ляльки.

Інтерв’ю з Ґлорією Стайнем, Роксаною Ґей, Пеґґі Оренстайн, інсайдерами компанії Mattel та свідчення очевидців разом творять красномовну історію про винайдення та еволюцію Барбі.

15 квітня, 18:00

ВРІВНОВАЖЕННЯ ТЕРЕЗІВ
Режисер: Шерон Ровен (США, 2016, 58 хв)

Документалістка Шерон Ровен розповідає історії надзвичайних юристок, які стали першопрохідцями в своїй професії, та показує перешкоди, які стоять перед молодими жінками сьогодні. Протягом понад двох десятиліть Шерон взяла інтерв’ю в більше ніж 40 адвокаток, охопивши п’ять поколінь – від судді Верховного суду Рут Ґінсбурґ та відомої адвокатки з питань захисту громадянських прав Ґлорії Оллред, до молодих правниць і студенток, які починають свою діяльність у професії сьогодні.

16 квітня, 18:00

ВИНАХОДЯЧИ ЗАВТРА
Режисер: Лора Нікс (США, 2018, 105 хв)

Історії пристрасних підлітків-винахідників з усього світу, які створюють інноваційні рішення для боротьби з загрозами світовому довкіллю просто в себе вдома, водночас переживаючи сумніви та комплекси підлітового віку. Вирушайте в подорож із цими непересічними підлітками, які готують свої проекти для найбільшого в світі шкільного з’їзду з природознавства та науки – Міжнародної виставки науки та інженерства “Інтел” (ISEF), започаткованої Науково-громадським товариством.

Фестиваль “Незалежність” відбудеться за підтримки Посольства США в Україні.

Організатори фестивалю у Миколаєві: КУ «Агенція розвитку Миколаєва» та платформа «My ART», яка займається створенням і підтримкою культурних проектів в Миколаєві.

HBO опублікував трейлер серіалу про трагедію в Чорнобилі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *