Paralimpijska Zbirna

Szabla Kilińskiego 2017: українська збірна завоювала 4 місце

1 золота, 2 срібні та 3 бронзові нагороди. Із таким результатом українська національна збірна з фехтування на візках повернулась з етапу кубку світу «Szabla Kilińskiego 2017», який відбувся 28 червня – 3 липня у Варшаві.

Сергій Шавкун із Донеччини виборов перше місце з фехтування на шпазі (категорія С) та третє місце у рапірі. Срібло в жіночій шаблі (категорія А) завоювала львів’янка Наталя Морквич, а бронзу – харків’янка Євгенія Бреус. Тетяна Позняк із Миколаєва також виборола бронзу з фехтування на шпазі (категорія В).

У командних змаганнях українські шаблістки (Наталя Морквич, Євгенія Бреус, Тетяна Позняк, Надія Дьолог), завоювали срібло, обійшовши спортсменок Італії та Росії.

За результатами змагань, національна паралімпійська збірна з фехтування на візках посіла 4 місце (із 24 країн світу), поступившись лише командам Китаю, Росії і Таїланду.

Наразі збірна готується до чемпіонату світу, який відбудеться у листопаді цього року в Римі.