Titka Huliya

“Тітка Хулія і Писака” Маріо Варгас-Льйоси

Читаючи його романи, неможливо не закохатися в Перу, не почати мріяти про подорож Південною Америкою і не запрагнути справжнього палкого кохання.

Сьогодні вашій увазі представляю славетного сина своєї землі, Хорхе-Маріо-Педро Варгас-Льйосу. Він народився і провів свою молодість в Перу, в місті Ліма. Саме це місто стало головним героєм його романів, саме до цього міста повертаються його герої в часи своїх душевних лихоліть. І саме до цього міста вас почне, як магнітом, тягнути після прочитання роману «Тітка Хулія і Писака».

Чи можливо закохатися у власну тітку, якщо тобі лише 18, а вона вже встигла побувати заміжньою й повернутися до статусу «вільної»? Що на це скаже твоя численна набожна перуанська родина? А тітка, вона сприймає  кохання як жарт чи ставиться до почуттів племінника поважно? Відповіді на всі ці питання ви зможете знайти в офісі Радіо Панамерікана, що знаходиться в центрі Ліми, біля відомого бару «Болівар». У цьому ж офісі свої прямі ефіри веде Писака, який поступово втрачає зв’язок із реальністю і перетворює повсякденність своїх радіо-п’єс (так схожу на повсякденність перуанську) у театр абсурду.

Запрошую до прочитання й пошуку відповідей на всі вищезгадані питання. Обіцяю, байдужими ви не залишитеся 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *