Pixar

ТОП-5 мотиваційних короткометражних мультфільмів від Pixar

З року в рік усі люди світу обіцяють собі стати кращими в новому році: почати нове життя, розпрощатися з поганими звичками й переписати свою історію на чистому аркуші. Без мотивації це зробити вкрай складно. Пропонуємо вашій увазі топ-5 мотиваційних мультиків від Pixar, які стовідсотково надихнуть вас на нові звершення у 2018 році, зарядять енергією й позитивом й вкотре нагадають, що ніколи не можна опускати руки й здаватися.

Баранчик та Кролень (2003)

Головний герой мультфільма – безтурботний та життєрадісний кучерявий Баранчик, який має розкішну білу шерсть. Він пишається своєю вовною, не знає печалі й горя, радіє життю й танцює чечітку. Але… Одного дня Баранчика забирають у фургон і повертають вже постриженим. Усі починають з нього сміятися, він втрачає віру в себе. На щастя, Баранчик зустрів Кроленя – кролика з рогами оленя. Фантастичний звір відкрив важливу істину головному герою. Цікаво дізнатися, що саме сказав Кролень та чи подіяли його слова на Баранчика? Тоді дивіться стрічку й заряджайтеся позитивом.

До речі, мультфільм було номіновано на Оскар як найкращий анімаційний короткометражний мультфільм.

Пісочник (2016)

Зграя бекасових полює за їжею біля берега, кидаючись на пісок, коли відходить хвиля. Одне маленьке пташеня наважується долучитися до зграї, але йому не вдається вчасно відступити. Маля накриває хвилею й воно настільки лякається, що вирішує більше ніколи не покидати рідне гніздо. Згодом, помітивши раків, які під час пошуку їжі закопувалися у пісок, аби їх не зносила хвиля, пташеня спробувало скопіювати їхню поведінку. Так воно пізнало підводний світ й навчилося добувати їжу не лише собі, а й усій зграї.

Місяць (2011)

Один із найкрасивіших та наймиліших мультфільмів від Pixar та Disney «Місяць» повідає історію про італійську родину, яка чистить маленькі зірочки, що прилипли до поверхні Місяця. Роблять вони це не просто так, а для зміни фази супутника Землі. Це чудовий мультиплікаційний ролик про дорослішання, сімейну справу та доброту. Стрічка змушує бажати, щоб на Місяці було саме так фантастично й казково.

«Синя парасолька» (2013)

Дія відбувається у мегаполісі під час страшної зливи. Дві парасольки, синя й червона, закохуються одне в одного, однак, доля їх розлучає. Синя парасолька виривається із рук господаря й крізь зливу й вітер намагається дістатися до своєї коханої. Його допомагають дорожні знаки, люки й інші «вуличні» предмети. Світла історія кохання, яка вкотре доводить – якщо маєш мету, не бачиш перешкод. Цікавим є той факт, що ідея короткометражки спала на думку режисеру, коли він знайшов втрачену кимось парасольку в Сан-Франциско.

«Зірка цирку» (1987)

Одиноке містечко в дощову ніч. Немає ні людей, ні машин. Лише один магазин велосипедів, який закрито на ніч. У кутку цього магазину солодко спить одноколісний червоний велосипед, який мріє, щоб його нарешті купили. Червоний хоче стати клоуном у цирку. У його сні клоун, сидячи на червоному, жонглює кулями, але отримує лише кілька глядацьких оплесків. І ось велосипед вирішує сам взяти участь у номері… Чи вийде в нього це? Дивіться.

«Сім життів» – одна єдина помилка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *