Imgonline Com Ua Resize 1xqAlshrwL0

Щурячі візажисти лишаться без роботи

Експеременти над тваринами нарешті добігають кінця: в Україні планують заборонити тестувати на них косметику.

Щорічно піддослідними жертвами в різних галузях людського життя і промисловості стають мільйони тварин. Йдеться про медичні дослідження, військову та космічну галузі. Б’юті-індустрія також користується “послугами” тварин. Таким чином підприємства за допомогою спеціальних лабораторних перевірок доводять безпеку своєї продукції для здоров’я людини. Проте чи дійсно виправдані ці узаконені жертвопринесення?

Чим зумовлена заборона?

Відмову України від тестування косметики на тваринах можна розцінювати як крок назустріч європейським стандартам життя.

Умови тестування косметики прописані в проекті “Про затвердження технічного регламенту на косметичну продукцію” Міністерства охорони здоров’я України.  Документ забороняє використовувати при виготовленні косметики 1328 інгредієнтів і дозволяє лише безпечні барвники, консерванти, УФ-фільтри.

Якість і безпека є ключовими аспектами, на яких зосереджений новий регламент на косметичну продукцію. Ці пропозиції – важлива складова євроінтеграції України та виконання умов Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом“, – йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров’я.

Фото: ChildBrand

Як нововведення вплинуть на косметичний бізнес?

Аби косметичний бізнес у країні розвивався, МОЗ планує перехідний період для впровадження нових правил тестування косметики.

З впровадженням нового технічного регламенту іноземні компанії, які вже відмовилися від тестування своєї продукції на тваринах, зможуть реалізовувати свою продукцію на українському ринку на основі результатів досліджень альтернативними методами. Паралельно з цим, міністерство буде впроваджувати нові вимоги до тестування, надаючи перехідний період для національних компаній на впровадження новітніх методів токсикологічних досліджень “, – зазначили у відомстві.

Читайте далі:«Котики», долучайтеся до благодійності

Цей пост не має жодного коментаря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *