Vereschagina Museum Mykolaiv

200-річчя Івана Айвазовського в музеї Верещагіна

До 200-річчя від дня народження всесвітньо відомого художника-мариніста Івана Айвазовського в Миколаївському обласному художньому музеї імені В. В. Верещагіна відбувся заключний вечір, на якому підбили підсумки усіх заходів, проведених упродовж останніх місяців. Зал музею був переповнений охочими ще раз поринути у художній світ геніального митця.

Свято відкрив директор музею Сергій Росляков, який зазначив, що всі заходи, об’єднані під назвою «Айвазовський в Миколаєві», мали шалений успіх, і подякував за цей інтерес усім присутнім. Художня виставка робіт «200 років тріумфу», відкрита ще 23 березня, тепер буде виставлена в Очакові (в музеї Судковського). Окрім того, на святі презентували буклет, виданий саме до ювілея митця.

Мрія, яка стала реальністю: у Миколаєві відкрили унікальну виставку

Родзинкою вечора став сам «Іван Айвазовський», роль якого виконав студент Миколаївського університету культури і мистецтв Юрій Кудаков. Його майстерно виконана роль змусила повірити кожного у справжність образу після виконання монологу від імені художника. У своїй промові «Айвазовський» подякував за організацію заходів до його ювілею всьому колективу музею і особливо Спілці вірмен України Миколаївської області, чий вклад у розвиток популяризації творчості митця складно переоцінити.

У свою чергу, представник Спілки вірмен України Алла Самсонова нагородила спеціальними призами учасників свята. Особливо радісно отримували нагороди юні художники, які брали участь у конкурсі, присвяченому творчості І. Айвазовського.

Тим часом Очаків готується зустрічати художній доробок мариніста всіх часів! А ми у свою чергу дякуємо організаторам свята за їхній вклад у збереження пам’яті про Івана Айвазовського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *