Teatr

«Бути знизу», зверху, збоку чи, може, поруч?

У рамках ІІ фестивалю сучасного мистецтва «Mykolaiv Art Week» до нашого міста завітав київський «Дикий театр» з виставою «Бути знизу». Режисер Ярослава Кравченко.

Здавалося б, вистава для жінок і про жінок, але сміливці-чоловіки теж були не проти відчути на собі гострий гумор «Дикого театру». І це незважаючи на застереження організаторів, що вони начебто будуть там ніяковіти.

Пошуки омріяного у мистецтві, кіно і літературі «жіночого щастя» приводять трьох жінок в одне місце. Пробні курси «як стати щасливою». Три жінки і три особисті історії, в яких змогла впізнати себе якщо не кожна перша глядачка вистави, то кожна друга. Чого ж варта дівоча мрія розкрити свою жіночність і назавжди позбутись самоти?

Вистава порушує злободенні питання ґендерної рівності (та нерівності). Де місце сучасної жінки: зверху, знизу чи поряд?! І що записано на підкірку головного мозку кожної представниці «слабкої статі»? Гумор і подача матеріалу змушує глядача то сміятися, то плакати… знову і знову згадуючи про власні ролі у суспільстві.

Netflix дозволить глядачам змінювати сюжет серіалів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *