Netflix

Netflix дозволить глядачам змінювати сюжет серіалів

Netflix Inc. збирається дозволити своїм глядачам вирішувати, як закінчиться їхній улюблений серіал, – повідомляє Bloomberg.

У компанії розробляють спеціальну технологію, яка дозволить глядачам за бажанням обирати наступну сюжетну лінію в епізоді або фільмі.

Так, “скоригувати” сюжетні лінії глядачі зможуть вже в одному з епізодів нового сезону британського науково-фантастичного серіалу “Чорне дзеркало”. Серіал славиться похмурою атмосферою та вивченням антиутопічних наслідків технологій на суспільство. Новий сезон очікується у грудні цього року.

Netflix покладає великі сподівання на таке пригодницьке програмування. Оскільки стрімінговий сервіс розширюється по всьому світу, у компанії шукають нових способів заманити клієнтів. Поєднуючи елементи відеоігор з традиційним телебаченням, Netflix створює формулу, яку можна буде застосувати до будь-якої кількості серій.

Зазначимо, що ця технологія для Netflix не нова. У компанії вже створили велику кількість анімаційних програм для дітей, де можна обирати альтернативні сценарії. До того ж, наразі сервіс працює новим анімаційним серіалом на основі популярної відеогри Minecraft.

Творець «Сімпсонів» працює над новим мультсеріалом про принцесу-алкоголічку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *