Zmi

Миколаївські ЗМІ: хто створює новини

Хто створює новини по ту сторону чорного дзеркала: 17 лютого в Центральній бібліотеці імені М. Кропивницького відбувся тренінг від СД Платформи. Саме завдяки аналогії з відомим серіалом суботнього ранку захід зібрав чимало чимало учасників.

Гості мали чудову нагоду поспілкуватися у форматі «живої бібліотеки» з відомими миколаївськими журналістами та поставити їм найгостріші питання. Відкривав зустріч фотожурналіст Олександр Сайковський, який працює у цій галузі уже понад 20 років. Він розповів учасникам тренінгу про те, як потрапив у професію і дав пораду: приходити в журналістику після активної участі в інших сферах діяльності (сам Олександр до цього працював на залізниці та в органах внутрішніх справ).

Завдяки телеведучій Яні Май усі присутні дізналися більше про інтерв’ю-портрет. Пані Яна розказала про етапи підготовки до будь-якого інтерв’ю і навела приклади з особистих вдалих та невдалих програм за участі відомих миколаївських персон. Присутні засипали питаннями Яну, на які вона швидко і з гумором відповідала.

Головний редактор видання «NikLife» Тетяна Вязнікова презентувала приклад доступу до публічної інформації. Журналісти радіо «Миколаїв ФМ» Денис Бобков та Світлана Вовк розповіли подробиці і особливості роботи радіоведучих. Головний редактор інтернет-видання «Преступности.нет» Анатолій Чубаченко поділився секретами безпеки журналістів та самоорганізації журналістської діяльності.

Організатори тренінгу закликають до участі в усіх заходах, де є змога неформального спілкування з особистостями, що цікавлять багатьох.

«Він хотів бути корисним для України»: у Миколаєві відбувся допрем’єрний показ фільму про Василя Сліпака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *