Avtobus Privid

Мотиваційний “автобус-привид” у Миколаєві

Патрульна поліція вирішила привернути увагу водіїв до проблеми дотримання правил дорожнього руху у досить оригінальний спосіб. У рамках соціального проекту “Керуй” 22 листопада на Соборній площі Миколаєва презентували “автобус-привид”.

Він виглядає, ніби їздить без водія, і є символом бездушного та бездумного кермування.

“Автобус-привид” має нагадати містянам, що усі є учасниками дорожнього руху – і водії, і пішоходи. На цьому наголосив на відкритті акції заступник начальника Національної поліції Миколаївській області Максим Ахрамєєв

У рамках акції обрали і найкращого водія. За словами заступника директора департаменту комунікації Національної поліції України Ольги Атаманової, зробити це було непросто.

Сам конкурс проводили на фейсбук-сторінці Національної поліції України, де кожен користувач міг запропонувати свого кандидата.

А перемогу і звання найкращого водія здобула Людмила Повх, яка має 47-річний досвід кермування та 4 водійські категорії. Пропрацювавши все життя водієм, Людмила Олександрівна дає всім іншим лише одну пораду:

“На дорозі бувають різні казуси. Треба бути розумнішими та поступатися дорогою”

Зазначимо, що Миколаїв став третім містом України, де “автобус-привид” нагадав водіям і пішоходам про важливість дотримання правил дорожнього руху.

«Бути знизу», зверху, збоку чи, може, поруч?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *