Kniga

«Тінь на порозі»: фентезі made in Ukraine

Україна долучається до всесвітнього буму на фантастичні твори. Сучасні фантасти мають шалену популярність не тільки серед молоді, а й серед людей старшого покоління.

14 березня у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького відбулася презентація-знайомство з дебютною книгою молодої української письменниці Нати Гриценко «Тінь на порозі».

Ната Гриценко – музикознавець, письменниця, педагог. Цікавиться аналітичною психологією, етнографією, контркультурою, коміксовою та кіноестетикою. Опікується тематичним порталом «Khatacomb» і власним гуртом «Casa Ukrania».

Повість “Тінь на порозі” написана у жанрі міське фентезі, яке у формі захопивої пригодницької історії порушує важливі світоглядні питання. Усе своє життя Томаш вчився ховатися від проблем. І саме тому вони навалювалися на нього одна за одною. Втеча з дому, самотність і страхітливі марення наяву – куди, здавалося б, гірше? Але, виявляється, виснажливі видіння – не душевний розлад, а рідкісна сила, що дає владу над людьми. Сила, якою хочуть скористатися інші. Щоб урятуватися самому й захистити близьких, Томашеві доведеться швидко опанувати нові здібності, подолати страх і навчитися довіряти почуттям. А ще – зустрітися з найлютішим ворогом, правдою про себе і власне минуле… Усі поціновувачі фентезі, пригод та глибинної психології Миколаєва врешті-решт отримали матеріал для роздумів.

Цього ж дня авторка презентувала свою книгу і в стінах ЧНУ ім. Петра Могили.

П’ять світових кінопрем’єр 2018 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *