Mikolaivskiy Napoleon

У Миколаєві обрали солодкий символ міста

Миколаїв солодко відсвяткував 228 річницю Дня міста! 16 вересня відбувся фінал конкурсу «Миколаївський Наполеон» на якому успішні миколаївці обрали солодкий символ міста. Головний приз – подорож на двох до Єгипту. Поласувати витворами кондитерського мистецтва і долучитися до вибору найкращого торту могли усі присутні.

На суворий, чи не дуже, розсуд було представлено десять смачних і зовсім не схожих один на одного «Наполеонів». Кожен із учасників приготував свій особливий торт, який претендував на звання «Солодкий символ міста». Для об’єктивності та неупередженості, рецепти були пронумеровані, щоб ніхто із суддів не знав, за чий смаколик він голосує.

У перервах між дегустацією відбувалися веселі конкурси, де всі активні миколаївці мали можливість отримати приємні подарунки.

Миколаївські барди та поети привітали містян

Організаторами конкурсу виступили Олег Чередніченко та Федір Левченко. Саме вони ініціювали обрання того самого «Миколаївського Наполеона». На необхідності мати свій “Солодкий символ” наголосив і міський голова Олександр Сєнкевич:

Коли їдеш до Києва, завжди треба купити Київський торт. Я радий, що сьогодні тут народиться солодкий символ міста. Впевнений, що всі ресторани і кафе будуть мати його у своєму меню, а гості міста Миколаєва будуть казати: «Який же смачний Миколаїв».

Після виступу мера оголосили переможців. Приз глядацьких симпатій отримала Юлія Манігулова, якій вручили блендер для створення нових кулінарних шедеврів. Третє місце і три тисячі гривень дістались Марії Кічаєвій. Друге місце посіла Алла Міхальченко, яка отримала в подарунок професійний міксер. А переможницею стала Наталя Метельська, саме рецепт її «Наполеона» прийшовся миколаївцям найбільше до смаку. Окрім звання автора «Солодкого символу Миколаєва» і переможниці конкурсу «Миколаївський Наполеон», кондитерка отримала путівку на двох до сонячного Єгипту. Позитивними емоціями зарядилися не тільки учасники, а й усі присутні на заході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *