Politics

Кросівки поза політикою! …. Чи ні?

У тебе кросівки New Balance? Хтось подумає, що ти підтримуєш Трампа. Чи, може, Nike? Тоді доведеться тобі пояснити своє ставлення до темношкірих людей. Скажеш, Adidas? Значить, тобі варто знати, що брати Дасслер, засновники компанії, були переконаними членами нацистської партії.

Здавалося б, як кросівки можуть бути пов’язані з політикою? Виявляється, можуть! У цьому переконана репортерка BBC Френкі Маккемлі. У відео, опублікованому на каналі BBC News, журналістка попереджає, купуючи кросівки, ви можете несвідомо підтримувати ідеї, з якими насправді не погоджуєтеся.

Так, американську компанію з виробництва взуття New Balance зараховують до прихильників Трампа. А все через те, що віце-президент компанії підтримував передвиборчі ініціативи Трампа, зокрема стосовно торгівлі.

Компанія Nike, у свою чергу, для зйомок в рекламному ролику запросила досить одіозного спортсмена Коліна Каперніка. Американський футболіст у 2016 році “прославився” тим, що проігнорував гімн США перед матчем та простояв його на коліні. Участь Каперніка в рекламній кампанії Nike викликала хвилю обурення в американському суспільстві.

Adidas теж спровокував чимало гучних скандалів. Згадати хоча б лінійку одягу червоного кольору із зображенням державного гербу Радянського Союзу та напису USSR.

Які ще політичні підтексти може мати твоє взуття, дивись у відео!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *