Key

Хакери не пройдуть: Google створив унікальний ключ безпеки

Компанія Google зуміла здійснити мрію всього світу, зробивши інтернет по-справжньому безпечним. Це вдалося завдяки створенню унікального пристрою під назвою Titan Security Key. Про це повідомляє akket.com.

Titan Security Key є фізичним ключем, який слугує цифровим ідентифікатором користувача для входу в комп’ютерні системи, додатки і навіть на веб-сайти.

За словами представників Google, купити Titan Security Key можна буде у двох версіях. Базова підтримує USB, а просунута – Bluetooth.

Перша версія коштує менше, а ще їй не потрібне живлення від батареї, проте сумісна вона лише з гаджетами, в яких є відповідний роз’єм. Другу версію, оскільки вона працює без проводів, потрібно заряджати кожні 6 місяців шляхом заміни невеликої батарейки.

Цифровий ключ Titan Security Key зберігає в собі логіни і паролі, які необхідні для входу куди-небудь. Щоб хакери могли отримати ці дані, їм необхідний фізичний доступ до такого пристрою, а оскільки власник буде носити його завжди з собою або ж зберігати в надійних місцях, то таку систему захисту облікового запису просто неможливо зламати, запевняє Google.

Компанія протягом останніх 6 місяців тестували цей гаджет серед 85 тисяч своїх співробітників по всьому світу, і жоден акаунт жодного разу не зламали.

Продажі нового гаджета Google, що забезпечує 100% захист в інтернеті, почнуться найближчим часом. Компанія обіцяє озвучити вартість Titan Security Key пізніше.

Google оштрафували на $5 млрд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *