Petitions

Петиції до Президента: чого хотіли українці у 2017 році

На офіційному сайті Президента України із 2015 року працює розділ для створення електронних петицій. Кожен небайдужий українець може звернутись до чинного голови держави з ініціативою, яка, на їхню думку, змінить устрій країни на краще.

Та багатьма українцями рухають емоції, через що деякі петиції здаються дивакуватими та навіть абсурдними. Ми дібрали для вас найцікавіші з них.

«Господин Президент, Вам никогда не случалось заблудиться в трех соснах?»

До речі, щодо сайту петицій. Автор цієї пропозиції стверджує, що «заблудился в петиционном сайте». Він пропонує розбити сторінку за тематичними розділами, аби у Президента була більш об’єктивна інформація про потреби небайдужих громадян.

Але всі сумніви автора відображаються у кінцевому питанні: «Или такая структура этой страницы была создана специально, чтобы как меньше петиций дошли до Вас, Господин Президент?». Звісно, це суб’єктивна думка, але з нею погоджуються 47 українців, які підписали петицію. Можливо, пропозиція буде на розгляді і відповідальні за сайт змінять структуру сторінки, але наразі більшості користувачам до вподоби нинішній дизайн.

«Зеленского Владимира Александровича в Президенты»

Восени цього року студія «Квартал 95» оголосила про вихід другого сезону улюбленого серіалу багатьох українців «Слуга народу», який став лауреатом кінопремії WorldFest Remi Award (категорія «Серіали»), World Media Festival (категорія «Розважальні телевізійні серіали»), також був нагороджений на міжнародних фестивалях в США, Німеччині та Південній Кореї.

Українці захоплюються головним героєм серіалу Василем Голобородьком і мріють, аби саме такий Президент керував нашою державою. Але реальне життя відрізняється від світу телевізійних ілюзій. Автор петиції навряд чи знає, який насправді є актор серіалу у житті, але, асоціюючи його з екранним героєм, пропонує зайняти пост Президента України.

«Зустрітися з блогером Старущаком Віктором!»

Автор цієї петиції, скоріше за все, хотів завдяки зустрічі з Президентом України підняти «хайп» своєму каналу. Але не все так просто. Адже для розгляду петиції має бути щонайменше 25000 підписів, а коли ти маловідомий блогер, набрати голоси майже немає шансів.

“Відкриття року”: у Миколаєві відзначили активну молодь

«Продать все иномарки депутатов и госслужащих которые находятся на бюджетном обеспечении и приобрести им вместо отечественный автопром (например Славуты )!!!!»

Де Ви бачили щоб людина «зі статусом» виходила з дешевшої машини? Хоча у чомусь автор петиції має рацію: якщо б українські чиновники використовували машини українського виробництва, то і національний автопром став би кращим.

«Реалізація “красивих” автомобільних номерів на онлайн аукціоні!»

Продовжуючи тему автомобілів, розглянемо цікаву пропозицію. Її автор пропонує реалізовувати на онлайн аукціонах автомобільні номери, наприклад «7777». За рахунок чого збільшиться дохід у бюджет. Наразі в України, як стверджує автор петиції, задля того, аби володіти таким номером, потрібно мати або впливових знайомих, або дати хабаря. Онлайн аукціон зможе повністю усунути корупційну складову цього процесу. А отже, ним зможуть користуватись усі охочі придбати номерний знак до душі.

 

 

Як бачимо, сайт для створення електронних петицій працює досить активно, і деякі з пропозицій вже отримали відповідь від чинного Президента. Однак тисячі звернень так і залишаться нерозглянутими, адже головне – не просто створити петицію, а й знайти прибічників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *