Ual

Розшукуються помічники Cвятого Миколая

Уже другий рік поспіль студенти Української Академії Лідерства проводять акцію «Слідами святого Миколая». Протягом 12-18 грудня щовечора з 17:00 до 21:00 у приміщенні Академії (проспект Богоявленський, 319А ,готель «Металург») буде відбуватись святкова «Майстерня» із виготовлення подарунків для дітей. УАЛ запрошує долучитися усіх охочих. Ви можете обрати заняття собі до душі: приготування різдвяного печива, виготовлення handmade іграшок, декорування листівок та святкових мішечків.

Гість минулорічної майстерні, член наглядової ради Агенції розвитку Миколаєва, громадський активіст, Микола Капацина вважає:

«Сьогодні варто формувати культуру, бо в жителів є запит саме на таку історію, українську, трохи релігійну, добру, святу історію, коли Миколай приносить дітям подарунки».

За словами пана Миколи, в його дитинстві це свято було зовсім непопулярним. Цього року він теж обов’язково завітає до Майстерні, бо щиро переконаний, що в Миколая мають вірити.

Студенти УАЛ переконані, що у цей день увагу та любов мають отримають усі діти. Із насиченою п’ятиденною святковою програмою вони планують відвідати 15 шкіл, 5 садочків, 2 сиротинці та пологовий будинок. День за днем протягом тижня діти спільно з УАЛівцями будуть дізнаватися про історію та звичаї свята, майструватимуть іграшки, вчитимуться мріяти й писати листи до Святого Миколая. Атмосферу свята створять тематичні спільні пісні, вірші, театральні вистави та ігри.

Студенти хочуть підтримувати щорічну традицію такого святкування, адже для Миколаєва це особливий символ, який може стати брендом. Уявіть лише: через кілька років наше місто може стати центром святкування Дня Святого Миколая в Україні!

Для натхнення та занурення у святкову атмосферу пропонуємо переглянути минулорічне відео:

Долучайтеся до команди: 12-18 грудня з 17.00 до 21.00 за адресою: проспект Богоявленськй, 319А, готель «Металург».

Контакти :
Вікторія Заремба – координатор проекту
Тел.: (063) 201 35 91, (098) 579 67 38

Нагадаємо: Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.
УАЛ заснована у 2015 році за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund. Діє за сприяння Адміністрації Президента, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *