Lit Min

Студенти організували літературник «Пожовкле листя»

Студенти миколаївських вишів зібралися у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, аби почитати вірші та розвіяти меланхолію осені. Так, 24 листопада відбувся літературний вечір «Пожовкле листя», організатором якого виступила Валентина Чернова, член молодіжної громадської організації Фундація регіональних ініціатив у Миколаєві.

«Як на мене, поезія відкриває людину з нового боку. Ми можемо побачити і почути нових поетів, які будуть відкривати свою душу, показувати, що є всередині. Це завжди є дуже доречним, коли людина може відкрито демонструвати свої емоції через вірші», − зазначає Валентина Чернова.

Родзинкою літературника став виступ миколаївського гурту Three Thousand Attempts. В’ячеслав Бондаренко та Володимир Лучанінов виконали кавер-версії хітів альтернативного року, поп-року, регі, а також авторські пісні. Хлопці грають на унікальних музичних інструментах – кахоні та укулеле, що робить їхню музику ще більш незвичною, креативною та сучасною.

Учасники літературного вечора мали змогу продекламувати як свої вірші, так і поезії вже відомих авторів, а деякі виявили бажання прочитати прозу.

«Хоробра сімнадцятка» у Миколаєві

Для багатьох декламування віршів стало першим досвідом виступу на публіку, тому учасників заходу підбадьорювали теплими словами та гучними оплесками. Вечір був наповнений дружньою атмосферою, творчим настроєм, позитивом та яскравими емоціями, якими студенти радо ділилися одне з одним.

Фото: Олександра Супрун

Цей пост не має жодного коментаря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *