Freddi Mercuri

У китайському прокаті з “Богемної рапсодії” вирізали низку кадрів

Китайському глядачеві “Богемну рапсодію” покажуть у скороченому варіанті. Зі стрічки прибрали всі сцени, у яких згадується або є натяк на гомосексуалізм. Загалом фільм скоротили на чотири хвилини, – повідомляє ВВС.

Китайські глядачі по-різному сприйняли таку “редакцію” картини. У соцмережах користувачі скаржаться, що через відсутність ключових епізодів їм важко було зрозуміти деякі сюжетні повороти у стрічці.

З іншого боку, ЛГБТ-активісти назвали сам факт показу фільму “Богемна рапсодія” в китайському прокаті є справжньою перемогою, оскільки такі стрічки майже не доходять до китайського кіноглядача.

П’ять світових кінопрем’єр 2018 року

Загалом у фільмі вирізали шість моментів, серед яких рухи тазом Фредді Мерк’юрі на початку фільму, його поцілунок із менеджером Полом Трентером, поцілонок з офіціантом Джимом та кліп до пісні “I Want To Break Free.”

Китайський глядач не побачив і сцени, коли Фредді зізнається своїй подрузі у бісексуальній орієнтації, на що Мері відповіла: “Ні, Фредді, ти гей”. А епізод, у якому барабанщик Queen Роджер Тейлор коментує зачіску Фредді Мерк’юрі (“Гейська?” – іронічно запитує він), скоротили: у китайській версії Тейлор лише мовчки кидає скептичний погляд на зачіску Фредді.

У Китаї гомосексуалізм не є злочином, однак показувати і згадувати одностатеві відносини у ЗМІ заборонено.

“Богемна рапсодія” американо-британський біографічний фільм про лідера британської групи Queen. У світовому прокаті стрічка пройшла з величезним успіхом та зібрала близько 890 млн доларів (бюджет самого фільму 52 млн).

“Гра престолів” близько. HBO опублікував трейлер фінального сезону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *