Vulkan Film

Український фільм переміг на кінофестивалі у Вірменії

Стрічка «Вулкан» українського режисера Романа Бондарчука перемогла у номінації “Ігрове кіно” на кінофестивалі «Золотий абрикос» у Єревані. Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на сайт фестивалю.

Трагікомедія розповідає про перекладача ОБСЄ Лукаса, який за дивних обставин опиняється один у глухому селі серед українських степів. Тут Лукас бачить анархічне життя, абсолютно позбавлене якоїсь логічної ідентифікації. Однак відраза від повільного провінційного життя поступово зникає із захопленням героя дівчиною Марушкою та її батьком.

«Вулкан» є повнометражним ігровим дебютом Бондарчука, який раніше був відомий як режисер документальних фільмів. Стрічку знімали спільними зусиллями України та Німеччини. Світова прем’єра відбулася на фестивалі 2 липня у Карлових Варах (Чехія).

Роман Бондарчук є випускником Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К.Карпенка-Карого. Є автором низки короткометражок, документальних фільмів та музичних кліпів, які отримали нагороди на українських та міжнародних фестивалях. Його перший документальний фільм “Українські шерифи” у 2015 році отримав спеціальну премію журі на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі.

Фото: кадр з офіційного трейлера

Феномен сучасного українського кінематографу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *