Zhuravel Iryna

Як приборкати лоукост: поради тревел-блогерки

Чи дорого літати Європою?! Як гадаєте, за скільки купують мандрівники квитки: 50-100 євро?

А якщо скажімо, це сума 15-10 євро і навіть менше! 15 євро для того, щоб потрапити в Італію, Францію, Іспанію або будь-яку іншу країну! Не вірите? А все тому, що ви просто не вмієте приборкувати лоукостер!

Ірина Журавель – бувала мандрівниця, яка об’їздила вже понад 25 країн світу – поділилась  своїми секретами бюджетних мандрів із охочими миколаївцями. На лекції підкорювачка лоукостерів розповіла, що робити, щоб квиток на літак за 10 євро став реальністю.

За словами Ірини, лоукости нагадують авіамаршрутку, тому що здійснюють 3-4 рейси за добу, як звичайна маршрутка по місту. Саме тому, користуючись послугами лоукостів, будьте готові до всіх переваг «міських» мандрів. Єдине, на що не варто розраховувати, – це шансон 🙂

Окрім того, на лекції мандрівниця розповіла, чим корисні лоукостери, зруйнувала головні міфи і стереотипи, які заважають багатьом літати лоукостерами, поділилась алгоритмом дій при перельотах і пошуку квитків, а також дала корисні посилання та ресурси, які допомагають економити в будь-який час і гроші.

Завдяки своїй енергії та бажанню побачити світ Ірина підкорює країну за країною і не збирається зупинятися на досягнутому. Наступним кроком у розвитку її захоплення стало відkриття Школи Мандрівника (Just Travel).

Використовувати лоукостери чи ні, вирішувати вам. Це своєрідна лотерея, граючи у яку, треба знайти всі правила, адже невідомо, хто грає краще.

Фото Ірини Журавель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *