Mma Stadion

«Дорогу нескореним ІІІ»: у Миколаєві відбувся Міжнародний турнір з ММА

12 серпня на Центральному міському стадіоні відбувся Міжнародний турнір з ММА «Дорогу нескореним ІІІ». Захід присвячено пам’яті воїнів АТО, як загиблим, так і тим, хто наразі захищає українську землю від ворога . Турнір організували Національний корпус та полк «Азов» за підтримки голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка.

Із привітальними словами виступили голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, мер Миколаєва Олександр Сенкевич, голова Національного корпусу в Миколаївській області Денис Янтар, лідер Національного корпусу, перший командир АЗОВу Андрій Білецький та президент професійної Ліги зі змішаних єдиноборств MMA PRO Ukraine Геннадій Мурашковський.

«Справжній чоловік повинен вміти боротися за свою країну, дбати про свою родину і пам’ятати про своїх друзів, про тих, кого сьогодні з нами немає», − наголосив Олексій Савченко на церемонії відкриття Міжнародного турніру з ММА.

«У наших пращурів був звичай під назвою «Тризна». На могилі воїна збиралися бійці й організовували бої на честь загиблого героя. Вони не плакали, не згадували із жахом все те, що сталося, а в бою показували, що готові захищати рідну землю та шанують честь і доблесть побратимів. Сьогодні усі хлопці, які загинули, гідні цієї «Тризни», цього спортивного свята», − ствердив Андрій Білецький.

Миколаївський футбол: врятувати потопаючого – справа рук самого потопаючого

Глядачі мали змогу побачити 11 професійних поєдинків кращих бійців з України, Молдови, Білорусі та Польщі, котрі у чесному бою вирішили, хто з них сильніший й могутніший. Найцікавішими під час турніру були бої за титул Інтернаціонального Чемпіона серед професіоналів за версією WMMAF у легкій вазі та титул Чемпіона Європи серед професіоналів за версією MMA PRO у важкій вазі.

Перемогу в бою за титул Чемпіона Європи здобув миколаївський боєць Андрій Ковальов. Він боровся з польським бійцем Грегором Циплінським. Із поясом в руках чемпіон подякував за підтримку вболівальникам та тренерам, а також зазначив, що дуже любить рідне місто.

Фото: Олександра Супрун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *