Mykolaiv Team

Миколаївський футбол: врятувати потопаючого – справа рук самого потопаючого

Миколаївський футбольний клуб 20 липня в приміщенні концертного холу «Юність» організував зустріч із вболівальникам та небайдужими городянами. В залі були присутні тренерський штат, керівництво та футболісти основного («МФК-1»), дублюючого («МФК-2») та юнацького складів («U-19») команди. Окрім того, на зустріч прибули гості з Києва: президент Професійної футбольної ліги Сергій Макаров та головний редактор відомого щотижневика «Футбол» Артем Франков.

У рамках заходу відбулася презентація нового соціального проекту під назвою «Кластер Миколаївський футбол». Як стало зрозуміло з презентації, футбольний клуб планує побудувати систему підготовки професійних футболістів: від дитячого футболу до першого складу дорослої команди. Саме дитячий футбол – ключова мета розвитку клубу. Отже, МФК «Миколаїв» взяв на озброєння успішну практику багатьох визначних європейських клубів: зробити ставку на створення власної системи, яка через роки дасть свої плоди, а саме – гравців, які захищатимуть престиж Миколаєва не тільки в Прем’єр-лізі, а й у Вищій.

Тренерський штаб та керівництво клубу відповіли на запитання від прихильників, згадуючи минулорічні змагання та озвучивши завдання на сезон, що стартував. Головний тренер клубу Руслан Забранський наголосив на важливості якісної селекції, адже команда дуже потребує підсилення. Головний інвестор клубу Сергій Кантор повідомив, що клуб «Миколаїв» пройшов процедуру перереєстрації і отримав статус Громадського союзу. Тепер кожен охочий зможе стати членом союзу, щоправда розмір членських внесків поки невідомий.

Високих завдань керівництво клубу не ставить, оскільки не бачить у цьому особливого сенсу. У випадку виходу до Прем’єр-ліги наша команда не зможе пройти відповідну атестацію, бо майже не має інфраструктури: тренувальних полів, бази з побутовими умовами, недобудований стадіон.

Після зустрічі всі охочі отримали можливість взяти автографи у гравців та тренерів клубу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *