Shon Lavett

Коли все стає медіа: у Львові розпочався 6 Media Forum

Щороку у травні Львів перетворюється на медіа столицю України. Цьогорічний медіа форум зібрав понад 800 учасників, серед яких більше 100 спікерів з усього світу.

Модератором форуму учергове став журналіст, теле- та радіоведучий Андрій Куликов.

Форум же відкрили його засновники – викладач Школи журналістики УКУ Ігор Балинський та директор ГО «Львівський медіафорум» Остап Процик.

 

Учасників форуму привітав львівський міський голова Андрій Садовий:

«Треба мати дуже велику мужність не боятися казати правду. Я маю одне прохання: ніколи не боятися говорити правду, якої б складною вона не була».

Форум триватиме три дні. Кращі журналісти України та світу ділитимуться професійним досвідом та власними секретами успіху. Серед іноземних журналістів – представники «The Guardian» (Велика Британія), «Deutche Welle» (Німеччина), «Тhe Wall Street Journal», «Тhe Washington Рost» (США), «Gazeta Wyborcza» (Польща) та інші.

Протягом форуму відбудуться лекції та дискусії за кількома основними напрямами: діджитал, контент, розслідування, політика та монетизація. Серед новинок – футбольна журналістика та грантові можливості для ЗМІ.

Традиційно під час форуму відбудеться вручення премії Олександра Кривенка та Лекція Свободи. Цього року її прочитає історик та релігієзнавець Ігор Козловський.

П’ять корисних додатків для твого смартфону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *