Apps

П’ять корисних додатків для твого смартфону

Купуючи смартфон у будь-якому магазині, вам «у спадок» дістаються стандартні налаштування та прості, а в магазині вважають – найбільш популярні додатки. І може минути багато часу, доки ви усвідомите, що деякими з них не користувалися жодного разу. Саме тому ми зробили для вас добірку корисних додатків, завантаживши які ви не тільки полегшите собі життя, а й урізноманітните його.

Memrise: Learn a New Language

Це найпростіший спосіб поповнити словниковий запас іноземної мови. Скільки часу займатися та скільки слів вивчити за день – вирішуєте ви. Усе інше за вас зробить додаток. Головне – не забувати ним користуватися 😉. Безкоштовна версія пропонує три основні режими: вивчення нових слів (Learn New Words), звичайне повторення (Classic Review) та швидке повторення (Speed Review). Завантаживши Pro версію (вимагає оплати), ви отримаєте доступ до ще трьох режимів: слухання (Listening Skills), вивчення складних слів (Difficult Words) та слухання фраз від носіїв мови (Meet The Natives). Додаток працює за принципом постійного повторення слів (фраз та навіть цілих речень), так що перебуваючи на будь-якому рівні, ви повинні будете згадувати слова з попередніх. Цей додаток є одним із найпопулярніших у світі – тільки в GooglePlay його завантажили більше 10 мільйонів користувачів.

 

Habitica: Gamify Your Tasks

Чудовий додаток для тих, хто не проти зорганізувати своє життя як гру. Ставте собі щодня цілі та отримайте нагороди за їх досягнення. Кожне ваше завдання – це монстр, якого треба побороти. Не виконуючи поставлене завдання, ви шкодите своєму «здоров’ю». Завдання потрібно ставити за трьома списками: звички (те, що ви хочете або не хочете робити: кинути курити, робити зарядку і т.д.), дейлики (завдання, які ви хочете виконувати щодня: прочитати 100 сторінок книги, випивати по 4 склянки води тощо) та завдання (це звичайний список «to do»: наприклад, щось купити чи зробити). Кожне виконане чи не виконане завдання – це плюс чи мінус до ваших «грошей» та «досвіду». Окрім стандартних нагород, ви можете створювати свої: наприклад, дозвіл подивитись нову серію улюбленого серіалу. Звичайно, ви можете хитрувати і не «зізнаватись», що не виконали завдання, а можете спробувати пограти у цікаву гру – власне життя 😉.

Runtastic: Running App & Fitness Tracker

Із цим додатком ви можете не тільки фіксувати свої щоденні дистанції, а й ділитися з друзями своїми успіхами. Бігати разом, перебуваючи навіть у різних країнах, – легко. Створюйте групу, встановлюйте спільну мету та стежте в LeaderBoard, хто з вас скільки пробіг за тиждень чи місяць. Завантажуючи параметри свого тіла, ви матимете звіт щодо витрачених калорій після кожного тренування. Для зручності використання, додаток можна підключити до свого фітнес-трекера чи смарт-годинника.  Runtastic – це не просто «записник», а ідеальний партнер для вашого здоров’я та тіла, адже команда проекту постійно оновлює свій блог здорового способу життя, правильного харчування та тренування.

Snapseed

Активні користувачі Instagram обов’язково оцінять переваги цього професійного фоторедактора. З ним ваші фото підкорять будь-яку соціальну мережу. Точкова корекція, тональний контраст, подвійна експозиція та корекція обличчя. Додаток пропонує близько тридцяти інструментів та фільтрів, які навіть з невдалого фото можуть зробити шедевр, або хоча б покращити його.  Серед зручних особливостей – можливість скасувати будь-яку дію, незалежно від її послідовності. А ще цей розумний додаток зможе домалювати елементи зображення, втрачені під час повороту фото. Тож приєднуйтесь до інших 50 мільйонів користувачів, які вже завантажили Snapseed.

Сімейний локатор – GeoZilla

Із цим розумним GPS-трекером ви завжди знатимете, де знаходяться ваші рідні та друзі. Налаштувавши гео-зони, ви отримуватимете сповіщення, коли людина покидає певне місце (дім, школу чи роботу). У додатку також є приватний чат для обміну повідомленнями, фото та відео. У той же час, GeoZilla є досить енергоекономною. Оскільки у фоновому режимі додаток не оновлюється. Дані починають надходити лише тоді, коли користувачі змінюють своє місцеперебування. Серед корисних особливостей – можливість створювати «завдання» для родини, пов’язані з локацією (наприклад: купити якийсь продукт у певному магазині), та спільне керування цими завданнями. Усі функції додатку безкоштовні.

 

ТОП-5 мотиваційних короткометражних мультфільмів від Pixar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *