Kotiki

«Котики», долучайтеся до благодійності

Команда проекту Bihus.Info створила суспільно корисну платформу під назвою «Котики». На ній ви свій час можете легко перетворити на допомогу. Щоб долучитися до цього проекту вам знадобиться лише велике бажання і зовсім трохи вільного часу.

Принцип роботи простий: після виконання завдання, користувач отримує «котиків» та відправляє їх уже у вигляді гривень неприбутковим благодійним організаціям. До речі, 1 котик – це 1 гривня.

Таким чином, «Котики» поєднують у собі дві корисні речі. Це боротьба з корупцією та благодійність. На сайті запропоновано два 2 типи завдань: необхідно розшифрувати декларації або розпізнавати родинні зв’язки суддів.

Під час онлайн трансляції у Facebook голова проекту Денис Бігус розповів, що кожне завдання для надійності виконують декілька людей у випадковому порядку. Потім його перевіряє редактор, тому обдурити систему не вийде.

“Військово-польовий АРТ” у Миколаєві

Сьогодні «Котики» співпрацюють з вісьмома надійними фондами, чия діяльність не викликає підозр. Саме їм ви зможете допомогти. Це «Tabletochki», «Пчелка», «People’s project», «Повернись живим», «Кожен може», «Уголек», «Краб», «Агенти змін».

Друзі, не забувайте допомогти іншим дуже просто. Головне – захотіти!

П’ять корисних додатків для твого смартфону

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *