Basket N Min

Матч зірок 2018 у Миколаєві

Миколаїв – місто не тільки корабелів, але і баскетболу. Тому невипадково Матч зірок 2018 відбувся саме у нашому місті. Спортивна школа «Надія» вже не вперше стає осередком для події всеукраїнського масштабу: 9 років тому Миколаїв уже був містом, яке приймало зірок суперліги.

27 січня дві команди, умовно розподілені на «Північ» (тренери Денис Журавльов і Володимир Коваль) і «Південь» (тренери Володимир Полях і Олег Юшкін), взяли участь у запеклій боротьбі за звання кращої команди з баскетболу в Україні.

Родзинкою свята баскетболу стали різноманітні конкурси, серед яких: конкурс 3-очкових кидків; матч зірок 3*3. Жінки; конкурс майстерності; конкурс данків. Окрім того, було обрано найкориснішого гравця (MVP) серед двох команд «Північ» і «Південь» – ним став Шахід Девіс.

Варто зазначити, що всі конкурси мали заохочувальні грошові призи. Конкурс 3-очкових кидків виграв капітан МБК «Миколаїв» Олексій Онуфрієв. Баскетболіст був нагороджений сертифікатом на 20 000 грн. У найвидовищнішому конкурсі данків перемогу виборов гравець команди «Черкаські мавпи» Іван Ткаченко. Його приз становив 25 000 грн.

Після завершення вступної частини шоу було розпочато перший період зустрічі команд «Північ» і «Південь». Гравців обирали шляхом голосування в соціальних мережах і на сайті Федерації Баскетболу України. Таким чином, у кожній команді було по 12 гравців.

Незважаючи на особливу підтримку миколаївських уболівальників команди «Південь», фортуна була на боці гостей. Команда «Північ» перемогла у Матчі зірок 2018 року з рахунком 128:123.

Миколаївський футбол: врятувати потопаючого – справа рук самого потопаючого

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *