Teatr Lyalyok

Обласний театр ляльок створить “Лялькову мапу України”

Миколаївський обласний театр ляльок започатковує грандіозний фестиваль “Кришталева лялька”. Про це повідомили на прес-конференції, присвяченій відкриттю 47 театрального сезону, який відбудеться 1 жовтня.

У фестивалі візьмуть участь театри ляльок із Запоріжжя, Житомира, Херсона, Кропивницького та Одеси. У перший день фестивалю відбудеться святкова хода Соборною вулицею та старт акції “Лялькова мапа України”. Її суть полягає в тому, що всі театри, які братимуть участь у фестивалі, презентуватимуть на мапі України власну ляльку. Це може бути символ театру чи лялька, яка представляє область.

Першим свою ляльку презентує театр із Херсона. Відомо, що Миколаївський обласний театр ляльок представлятиме лялька-моряк. Завершити “лялькову” мапу планують до 30 річниці незалежності України.

Також на прес-конференції адміністрація театру поділилась творчими планами на новий сезон. Зокрема, 14-15 жовтня відбудеться перша прем’єра вистави “Бременские музыканты” режисера-постановника К. Гросмана, а вже в другій половині жовтня театр вирушає на фестиваль “Дніпро Паппет Фест”.

Театральний колектив також сподівається організувати гастролі областю. У деякі населені пункти добратись дуже складно, тому в театрі розуміють, як це важливо для дітей – мати змогу познайомитись із театральним мистецтвом. Фінансово такі гастролі організувати складно, тому театр сподівається на підтримку обласного керівництва. Частину коштів театр уже отримав: у рамках святкування 80-річчя Миколаївської області Миколаївська обласна державна адміністрація виділила кошти для обласних гастролей. Театр уже показав свої вистави у Вознесенську, Южноукраїнську та восьми селах Первомайщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *