Instagram

ПОРАДИ ДЛЯ НАТХНЕННЯ В INSTAGRAM

Історія становлення Instagram розпочалася з 2010 року. Мільйони користувачів з усього світу щодня постять нові фото, спостерігають за життям одне одного через екран мобільного пристрою. На сьогодні – це одна з найпопулярніших соцмереж. Саме тут купують і продають, спілкуються і змагаються щодо краси своїх світлин і кількості підписників. А ще Instagram – це ідеальне місце для пошуку натхнення. Саме про натхнення в Instagram я вам розповім.

Яким повинен бути ідеальний профіль в Instagram? Аби його популярність надихала щодня, а кількість охочих підписатися на нього зростала, дізнаємося після прочитання деяких порад із цього приводу.

  1. Естетичний зовнішній вигляд – це запорука майбутнього успіху вашого аккаунта. Використання фільтрів може як допомогти вам, так і все зіпсувати. Головне знати міру. Загальна стилістика повинна бути витримана в одній кольоровій гамі.
  2. Те, що подобається вам, звісно може сподобатися ще комусь. І не обов’язково це повинні бути ваші знайомі. Нові підписники з’являтимуться щодня. Будьте наполегливими. І ваші намагання справдяться.
  3. Саме тут важливе планування. Досвідчені блогери завчасно знімають свої фото, аби потім уже оформити їх належним чином і доповнити цікавим текстом.
  4. Нещодавно в Instagram з’явилась нова функція – «сторіз» – туди можназавантажувати короткі відео і фото в реальному часі. Але тривалість зберігання лише 24 години. Цікавими можуть бути ваші «історії» з точки зору тут і зараз. Тобто ваші підписники точно будуть знати, де ви перебуваєте в цей час.
  5. Час, який ви присвячуєте своєму профілю, може з легкістю окупитися. Варто лише знати, де, коли і навіщо робити свої дописи. Адже на сьогодні завдяки соцмережам у вас можуть з’явитися нові клієнти. А це вже прибуток до сімейного бюджету.

Як схуднути за допомогою сміху

Приклади цікавих аккаунтів українських блогерів, які точно не залишать вас без натхнення:

@leonid.martynchyk

Леонід зі Львова є одним зі справжніх блогерів Інстаграму. Має стильний, україномовний і дуже надихаючий профіль. У його арсеналі 66 тис. підписників. Окрім блогів, Лео ще пише вірші і веде майстер-класи з мистецтва ведення соцмереж, і особливо Інстаграму. Це просто рай для дівчат будь-якого віку.

@daria_barakhta

Усі сучасні тренди Інстаграму зосереджено у профілі Дар’ї з Харкова. Вона має близько 35 тис. підписників. Захоплюється тенісом і сноубордами, і як майбутній фінансист не уявляє свого життя без фото.

@tekso

Олексій з Одеси – подорожуючий фотограф. У нього понад 37 тис. фоловерів. Як справжній чоловік, він постить фото дівчат, автівок, трапляються і пейзажі, а також предметні фото.

 

 @olha.shevchuk

Ольга Шевчук із Чернівців, яка також цікавиться подорожами і фотографіями, ділиться своїми враженнями з понад 1,5 тис. читачів.  Її профіль майже весь присвячено краєвидам України.  

 

@verapasko

Віра з Миколаєва. Її вподобали 67,5 тис. користувачів. А це, погодьтесь, непоганий успіх. У її профілі багато стильних і небанальних фото, які дійсно надихають.

 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram, щоб завжди бути в курсі найцікавішого.

Варна: 10 причин відвідати морську столицю Болгарії

Цей пост не має жодного коментаря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *