Smih

“Щоб не їсти, я сміялась…” (с)

Літо. Спека. Стрес. У щоденних клопотах та загальному колооберті подій важко приділити час навіть думкам про свій зовнішній вигляд. Хронічний недосип нехтує усіма законами естетики. Однією з головних мрій кожного з нас є струнка фігура влітку та гарні фото в купальниках. На тренажерні зали коштів вистачає не в усіх, а банально – вільного часу – і поготів. Усі в пошуку легкого способу прокинутися одного дня мегастрункими.

Є один дієвий та доступний (без смс, без реєстрації і без замовлень) спосіб. Це прозвучить «смішно», у всіх значеннях цього слова, але цим засобом є … СМІХ! Це дійсний науково доведений факт.

Що воно і з чим його їдять?

За даними Університету Вандербільта, під час інтенсивного сміху швидкість метаболізму збільшується на 20 %. Учені виявили, що люди, які сміються щонайменше 15 хвилин, здатні за рік «спалити» 2 кг ваги тіла. Тож 10-15 хвилин щоденного реготу спалять від 10 до 50 калорій (еквівалентно плитці шоколаду середнього розміру, тобто одна паличка «Twix»).

Детальна аргументація ефективності дієти під назвою «Сміх»

Як же це працює? Сміх діє на організм людини подібно до занять аеробікою і може сприяти схудненню. У людини, яка сміється, частішає серцебиття, що сприяє інтенсивному кровообігу і прискоренню обміну речовин.

Крім того, під час сміху активно скорочуються м’язи живота, а це допомагає спалюванню зайвих «м’якеньких» відкладень.

До речі, сміх є універсальною категорією корисного

Дослідники стверджують, що сміх укріплює імунну систему і допомагає організму боротися з різними вірусами та інфекціями. Тому не сумуйте, коли хворієте, а переглядайте комедії – 100 % спрацює: чи в науковому, чи психологічному аспекті.

Тож активно займайтеся сміхом, тренуйтеся не менше 2-3 годин на добу і на вас чекатимуть приголомшливі результати. Адже лише наполегливість у цій сміхотерапії допоможе позбутися зайвих кілограмів, хоча і не так швидко, як заняття спортом. Пам’ятайте, що відсутність причини сміятися – не причина, щоб не сміятися. Лише відсутність бажання є відсутністю будь-якого успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *