Project

Українці взяли участь в інклюзивному проекті у Польщі

На початку серпня у невеличкому селі Кшижова (Нижня Сілезія, Польща) відбувся проект за програмою Erasmus «Будуємо мости: стаємо активними». 80 людей різного віку з різними фізичними можливостями з України, Німеччини, Польщі, Греції, Румунії та Чехії взяли участь в інклюзивному танцювальному фестивалі у Центрі міжнародних зустрічей Фундації Кшижова для Європейського порозуміння.

Учасники та учасниці могли за бажанням обрати три з шести крутих танцювальних воркшопів, у яких потім брали участь протягом усього проекту. Це запальні бразильські та африканські танці, драйвовий хіп-хоп, ніжний контемп та інші воркшопи від викладачів з Нью-Йорка та Берліна.

Також усі охочі могли спробувати себе й в інших танцювальних практиках, присвячених розкриттю внутрішніх можливостей. Наприклад, заняття з циркового мистецтва або інтермистецтва (поєднання голосу, танцю, малювання) тощо. Тож, можна сміливо сказати, що усі учасники змогли розкрити свої здібності, навіть ті, хто ніколи не займався танцями та вважав себе нерухливим.

Завершився проект двогодинним концертом, на якому з танцювальними номерами виступили всі учасники.

За словами організаторів, проект був надзвичайно корисним для усіх, адже розвинув не тільки танцювальні навички, а й комунікаційні. Учасники практикували розмовну англійську і навіть ті мови, якими ніколи раніше не розмовляли. Окрім того, учасники розкрили себе з нового боку, стали сміливішими та знайшли нових друзів з інших країн.

Українські студенти нагодували перехожих у Бельгії стравами часів Голодомору

Матеріал Єлизавети Левченко

Фото Михайла Нелюбова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *