Tvoya Krayina

Всеукраїнський рух «Твоя Країна» у Миколаєві

Поки світ розвивається та сторінки соціальних мереж переповнюють спільноти та пости про різні можливості для молоді, миколаївська молодь не стоїть осторонь, а працює над своєю новою історією.

Про проект

Всеукраїнський рух «Твоя Країна» орієнтований на те, щоб молодь з усієї України мала можливість побачити якого більше міст свої країни за невеликі кошти. Проект триває 3-4 дні. Організатори знаходять безкоштовне житло, домовляються про знижки у місцях харчуваннях, музеях та на дозвіллі. Найчастіше вартість не перевищує 200-300 грн.

Із чого ж все почалось у Миколаєві?

Миколаївська громадська діячка Надія Савченко вирішила показати українській молоді всю велич Південного Бугу, запросивши їх до Миколаєва.

«Коли я перший раз поїхала за цим проектом до Києва, вирішила, що обов’язково організую щось подібне у Миколаєві. Через півроку я потрапила до оргкоманди «Твоєї країни». А зараз наважилась координувати проект особисто. Насправді, це дуже важливий момент для мене, адже саме він подарував мені не тільки багато нових та корисних навичок та знайомств, а й любов до рідного міста. До цього моменту Миколаїв мені не подобався», – ділиться спогадами Надія.

«Твоя Країна» у Миколаєві

На проект було відібрано десять учасників із різних міст: Львів, Умань, Кривий Ріг, Харків, Черкаси, Суми, Чернігів та Буди.

«Я вважаю, що «Твоя Країна» Миколаїв – це певна сходинка, коли нетуристичне місто починають робити туристичним. Це великий поштовх для інфраструктури та культури всього міста. Уявіть, якщо сюди приїдуть люди з усієї країни, то потім вони сюди привезуть своїх друзів і так далі. А це певним чином позначиться на житті міста», – розповідає про свої враження учасниця проекту Світлана Ізвєкова.

Учасники прожили у Миколаєві три дні. За цей час вони встигли пізнати місто так, що не кожний місцевий знає стільки про нього фактів. На учасників чекала насичена програма: квест містом, пострибульки у Joy Land, бойове самбо, екскурсія на завод «Лакталіс», обсерваторія та гра у мафію.

«Важливо показати місто не екскурсійним. Якщо ти можеш прочитати в Гуглі, що таке Миколаїв, то ти повинен приїхати сюди і побачити зовсім іншу програму, не таку як в інтернеті», – наголошує на рецепті гарного проекту Світлана Ізвєкова.

TEDx: у Миколаєві відбулася наймасштабніша подія жовтня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *